0

@Kinginiesta przy Alemanym nie ma rzeczy niemożliwych

2

4

@Pawel13sz tam się nawet sam ukrzyżował xd

1

@michal26 dla mnie jedynie nie może zabraknąć pieprzu i wody, a cukru i tak nie używam

1

@VamosRakieta ale cringe

8

trzeci komplet Venezii

2

kiedyś to było

18

spokój mnicha

2

@hayek nie ma Messiego to nie ma sterydów xd

6

@Gwyn będzie gorąco

0

0

@RobiS to tego nie mów xd

1

@Janas11224 la rambla zawsze ci prawdę powie

4

ten turniej to kopalnia złota

7

haha odcinek złoto

51

1

@Denver5005 wracaj na notatnik

27

pięknie to Depay zrobił

2

transmisja o 0:30

20

3

tylko Barcelona nie umie w socjale

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Danyys zgasił go jak peta xd

15

potężny Kessie

68

1

@Vebrol dziennikarz na którego nie zasługujemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?