Khers
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dante10: Za taką kasę jaką Barcelona dała za ten transfer, nawet Twoje FMowe przykłady stają się realne. Z drugiej strony czemu nie postawić na Bojana?
0
Moim zdaniem Ibra był złym zakupem. Wielu równie dobrych zawodników czekało w kolejce. A lewego skrzydła jak nie było tak nie ma.
0
Chciałbym wreszcie zobaczyć "wielkie" umiejętności Keity, ale chyba się nie doczekam. Na razie, moim zdaniem niewypał transferowy Barcy. Chociaż mam nadzieję, że się mylę co do niego.