0

dante10: Za taką kasę jaką Barcelona dała za ten transfer, nawet Twoje FMowe przykłady stają się realne. Z drugiej strony czemu nie postawić na Bojana?

0

Moim zdaniem Ibra był złym zakupem. Wielu równie dobrych zawodników czekało w kolejce. A lewego skrzydła jak nie było tak nie ma.

0

Chciałbym wreszcie zobaczyć "wielkie" umiejętności Keity, ale chyba się nie doczekam. Na razie, moim zdaniem niewypał transferowy Barcy. Chociaż mam nadzieję, że się mylę co do niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?