Witajcie kibice Barcelony. Według mnie (jestem kibicem Chelsea) nie powinniście się załamywać tą porażką w lm. 3 lata panowania to i tak wielki sukces.Poza tym macie szanse nadal na uratowanie sezonu bo jeśli Real potknie się parę razy w lidze i dobrze pójdzie,a wskoczycie na 1 miejsce.Ja jako kibic Chelsea gratuluje Barcelonie dobrej gry i walki do końca szkoda na pewno kontuzji Pique,ale jak sami wiecie futbol jest grą twardą i bez kontuzji się nie obejdzie.W następnym sezonie zajdziecie dalej (tak mi się wydaję) macie silną drużynę która jest maszyną do strzelania bramek,i przez kilka lat ten sam skład będzie grał na takim samym poziomie co teraz i parę lat temu.Życzę powodzenia w lidze i Pucharze Ligi i dążenia do dalszych sukcesów.; )
Witajcie kibice Barcelony. Według mnie (jestem kibicem Chelsea) nie powinniście się załamywać tą porażką w lm. 3 lata panowania to i tak wielki sukces.Poza tym macie szanse nadal na uratowanie sezonu bo jeśli Real potknie się parę razy w lidze i dobrze pójdzie,a wskoczycie na 1 miejsce.Ja jako kibic Chelsea gratuluje Barcelonie dobrej gry i walki do końca szkoda na pewno kontuzji Pique,ale jak sami wiecie futbol jest grą twardą i bez kontuzji się nie obejdzie.W następnym sezonie zajdziecie dalej (tak mi się wydaję) macie silną drużynę która jest maszyną do strzelania bramek,i przez kilka lat ten sam skład będzie grał na takim samym poziomie co teraz i parę lat temu.Życzę powodzenia w lidze i Pucharze Ligi i dążenia do dalszych sukcesów.; )
Komentarze
0
Witajcie kibice Barcelony. Według mnie (jestem kibicem Chelsea) nie powinniście się załamywać tą porażką w lm. 3 lata panowania to i tak wielki sukces.Poza tym macie szanse nadal na uratowanie sezonu bo jeśli Real potknie się parę razy w lidze i dobrze pójdzie,a wskoczycie na 1 miejsce.Ja jako kibic Chelsea gratuluje Barcelonie dobrej gry i walki do końca szkoda na pewno kontuzji Pique,ale jak sami wiecie futbol jest grą twardą i bez kontuzji się nie obejdzie.W następnym sezonie zajdziecie dalej (tak mi się wydaję) macie silną drużynę która jest maszyną do strzelania bramek,i przez kilka lat ten sam skład będzie grał na takim samym poziomie co teraz i parę lat temu.Życzę powodzenia w lidze i Pucharze Ligi i dążenia do dalszych sukcesów.; )
0
Witajcie kibice Barcelony. Według mnie (jestem kibicem Chelsea) nie powinniście się załamywać tą porażką w lm. 3 lata panowania to i tak wielki sukces.Poza tym macie szanse nadal na uratowanie sezonu bo jeśli Real potknie się parę razy w lidze i dobrze pójdzie,a wskoczycie na 1 miejsce.Ja jako kibic Chelsea gratuluje Barcelonie dobrej gry i walki do końca szkoda na pewno kontuzji Pique,ale jak sami wiecie futbol jest grą twardą i bez kontuzji się nie obejdzie.W następnym sezonie zajdziecie dalej (tak mi się wydaję) macie silną drużynę która jest maszyną do strzelania bramek,i przez kilka lat ten sam skład będzie grał na takim samym poziomie co teraz i parę lat temu.Życzę powodzenia w lidze i Pucharze Ligi i dążenia do dalszych sukcesów.; )