Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Liga mistrzów dużo kosztowała to chcą kasy od drużyn z la liga.... O czym mowa....
0
Po 3 pkt. Barco!!!!
1
Chyba pościelam łóżka u dzieci w pokojach bo nie wytrzymam tego....
0
Będzie strasznie smutno jak biali wsadza coś ale trzeba wierzyć że za te słowa Danilo przymrozki nadejdą do Madrytu
1
W 94 min. ...
4
Benzyna i kadra,raczej kadr
1
Nie dodałes buźki na końcu B-)
0
Po tym co pieprznal Danilo może się trochę sędziowie też zdenerwowali na real
0
....parę lat i tytułów temu Busi z Interem....
0
ZP gdzieś z tyłu glowy
2
Nie bardzo wierzę w cud, real wygra to, za to wierzę w cudna grę Barcy dziś na Balaidos
0
Zidane dostawał podpowiedzi od Carlo póki ten był bez pracy a teraz malpuje po Simeone grę z pomocą autobusu.ja tak to widzę :)
0
Kiedyś musi być ten pierwszy raz.tak sobie marzę
0
Chciałbym żeby CR dostał dziś czerwo :-D
0
Mogłoby się eibar zamurowac i kontrowac.punkty urwaliby realowi, ni ma bata
0
Autobus ustawiony zaraz po golu?nie oglądam a jestem ciekaw czy znów to samo gra Atletico?
0
Dzięki panowie!:)
0
Znów Alves wyciągnął?
1
On rznie cwaniaka bo skoro jest kimśtam ważnym w eleven to myśli że mu wszystko wolno mówić. Takie zachowanie charakteryzuje buraka bez wychowania.
1
Wróciłem z kościoła, wchodzę na meczyki widzę że on znów to zrobił:-D. Diego Alves ma zmysł jakiś. Jak gra Atletico? Może ktoś coś opowiedzieć o meczu?
29
Jakoś nie zdziwił mnie brak Vidala.on albo mało ambitnie trenuje albo powiedział coś czego nie powinien.mam nadzieję że Lucho da kiedyś odpocząć Sergiemu.
0
No coś ty, nie widziałem :-D
0
Jak wypuszcza popka B-)
0
Bo Popek siedzi w więzieniu..... Hahahahahahhaha cyrk
9
Jutro Valencia -Atletico. Jak znów Atletico wygra dzięki 0:1 i dzięki autobusowi to całkowicie stracę do nich jakikolwiek szacunek.jeden sezon i z ekipy która dało się lubiec stali się drużyna która prezentuje antyfutbol. To moje zdanie którego nie Zmienię.zycze zwycięstwa nietoperzom z całego serca
1
Dużo prawdy jest w tym co mówisz,ale każdy może narzekać na coś jak się zepsuje.ja jeżdżę c5 iii z 2010 r. Jeśli zmienię to na młodszy model, też w kombi, może jedynie zmienię na 3 litrowy diesel bo mam 2.0 163 KM i pali niecałe 7 litrów ropy więc nie strach kupić większy i tylko automat skrzynia,hydro zawieszenie, frunie się, nie jedzie:).polecam bez zajakniecia choć wiem że ewentualną naprawa czegoś będzie kosztowała.kolega od c4 powinien kupić autko pod warunkiem że i tak je sprawdzi w jakimś serwisie.
0
Jaki silnik, skrzynia i zawieszenie?
5
Życzę miłego dnia wszystkim.
23
Jak dla mnie dużo lepszy od brata i wydaje się być bardziej naturalny na boisku, przez co bardziej elastyczny i zwinny czego ja osobiście u jego Brata nie widzę.mam nadzieję że jeszcze bardziej rozwinie skrzydła i będzie kolejnym po Roberto piłkarzem na lata dla Barcy. Powodzenia Rafa
0
Bo różowych nie było;)