Kibic93
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łękawica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja uważam je Ronaldinho o wiele lepszy był od Messiego ponieważ posiada on piekną technikę którą wykorzystywał na boisku by minąć rywala/rywali a Messi mija ich swoja szybkością. Ale oczywiście Messi jest wspaniałym zawodnikiem ale przyjemniej się oglądało Ronaldinho:) pzdr
0
Cholera czemu nie ma transmisji na tvp2?? Pewnie przez te pieprzone igrzyska olimpijskie które mnie wogule nie interesują oczywiście poza piłką nożna której i tak nie mam gdzie oglądać bo nie pokazują na tvp!!!!!