9 lipca 2013, 22:54
0
David pokaże, że mimo swoich lat dalej jest dobry. I oby był lepszy od Messiego tego mu życzę. :)
19 stycznia 2013, 20:10
Pomimo porażki Barca forever ♥
10 maja 2012, 18:11
On jest najlepszy :)
6 maja 2012, 13:41
Kochamy Cię Pep !
6 maja 2012, 13:32
więcej niż klub :)
5 marca 2012, 21:47
Messi jest the best :D !!
5 marca 2012, 21:58
ja bym zajebała mu na miejscu Pique
18 kwietnia 2012, 23:04
Mówiąc że ich rozjebiemy to możemy się grubo pomylić. Ale obym nie miała racji.
5 marca 2012, 22:03
za to ty Scunad się znasz. żal mi cię jak czytam co piszesz
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
David pokaże, że mimo swoich lat dalej jest dobry. I oby był lepszy od Messiego tego mu życzę. :)
0
Pomimo porażki Barca forever ♥
0
On jest najlepszy :)
0
Kochamy Cię Pep !
0
więcej niż klub :)
0
David pokaże, że mimo swoich lat dalej jest dobry. I oby był lepszy od Messiego tego mu życzę. :)
0
Messi jest the best :D !!
0
ja bym zajebała mu na miejscu Pique
0
Mówiąc że ich rozjebiemy to możemy się grubo pomylić. Ale obym nie miała racji.
0
za to ty Scunad się znasz. żal mi cię jak czytam co piszesz