Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Argentyna wygrywa z nami 2-0
Meksyk wygrywa z Arabia 2-0
I co wtedy?
0
@Arkon a nie remis 0-0?
2
@jedrek7000 Tez sie czasem nad tym zastanawiam. Ostatnie MŚ zamiast zapieprzać, to niektórzy spacerują. Oni tam powinni zapierd... Raz na 4 lata taka impreza.
1
@PatrychoO Bo CA to inny poziom niż MŚ.
1
Powoli Messi robi swoje akcje. Nie idzie, to głowa w dół i spacerowanie. Nawet komentatorzy to zauważyli.
0
Ogólnie prędzej bym tu gwizdnął karnego niż w meczu Polska-Meksyk, gdzie Lewy i tak do piłki by nie dobiegł xD
0
Ja bym gwizdnął. Mniejsze faule gwizdali na tych MŚ
2
@Messi1000000 Kopanina. Ronaldo gol ale faulował typa i sie obrazil
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tylko zawsze jak druzyna w której nie idzie gra Messi, to ten spuszcza łeb i gapi się w trawe jak typowy nieudacznik. On nigdy nie miał mentala by z 0:2 zrobic 3:2. Obejrzyj ostatnie sezony LM z jego udziałem jak masz skleroze.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Przeciez tez podaja do Messiego bo nie wiedza co robic, a Messi łeb spuszcza jak zwykle
0
łokciem mu w łeb walnął, a wy gadacie ze nie faul xd
2
@Sysia11 Potem zaczął wierzyć ze ten opatrunek przynosi mu szczescie, bo lepiej gra
0
Ale jaja z tym Benzema
4
@AxelF 0, bo oni mogą ;) A potem narzekają co mecz że to "wina sędziego"
0
Ronaldo i jego ego to hit w tym wieku. Myślalem, ze kiedyś da na luz. Nie wiem jaka jest prawda, ale fakt jest taki, ze United co rok pompuje tyle kasy co City, a są średniakiem w Europie.
0
@Sysia11 Nic takiego nie powiedział. Obejrzyj wywiad po angielsku xD
0
Czytam se na rm.pl ze Ronaldo nawet nie pogratulował Benzemie. Niezły ból dupy portugalczyka pewnie był xd
12
Lewy z przodu, Messi na plecach. Ale by to grało
0
Ale Rayo gra, pięknie jadą.
0
Znów wina sędziego? Hahaha nie mogę z nich
0
Pięknie :)) Lewy nam wczoraj dał więcej niż 3 pkt
0
Piękna niedziela się szykuje
4
I takiego karnego daje, a w LM z Interem nie xD Masakra.
0
@Pedri16Future Akurat Orłowski jest za Barca xD
0
az rm.pl padl xD ale święto mają
0
Bierzemy sie za ogladanie. CZESI MUSICIE!!
0
Wygląda jakby z 50 lat miał. Co mu sie stalo?
0
Za 5 baniek na sezon moze wrócić. To też dzięki niemu klub jest na dnie z kasą, bo koleś wycyckał co się dało. 560 mln za 4 lata gry. CHORE
1
Szkoda, ze w LM tak nie broni
0
Kowal na Kanale Sportowym gada, ze potrzebujemy napastnika.