0

Argentyna wygrywa z nami 2-0
Meksyk wygrywa z Arabia 2-0

I co wtedy?

0

@Arkon a nie remis 0-0?

2

@jedrek7000 Tez sie czasem nad tym zastanawiam. Ostatnie MŚ zamiast zapieprzać, to niektórzy spacerują. Oni tam powinni zapierd... Raz na 4 lata taka impreza.

1

@PatrychoO Bo CA to inny poziom niż MŚ.

1

Powoli Messi robi swoje akcje. Nie idzie, to głowa w dół i spacerowanie. Nawet komentatorzy to zauważyli.

0

Ogólnie prędzej bym tu gwizdnął karnego niż w meczu Polska-Meksyk, gdzie Lewy i tak do piłki by nie dobiegł xD

0

Ja bym gwizdnął. Mniejsze faule gwizdali na tych MŚ

2

@Messi1000000 Kopanina. Ronaldo gol ale faulował typa i sie obrazil

0

@okiemtypera_lucaxx95 Tylko zawsze jak druzyna w której nie idzie gra Messi, to ten spuszcza łeb i gapi się w trawe jak typowy nieudacznik. On nigdy nie miał mentala by z 0:2 zrobic 3:2. Obejrzyj ostatnie sezony LM z jego udziałem jak masz skleroze.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Przeciez tez podaja do Messiego bo nie wiedza co robic, a Messi łeb spuszcza jak zwykle

0

łokciem mu w łeb walnął, a wy gadacie ze nie faul xd

2

@Sysia11 Potem zaczął wierzyć ze ten opatrunek przynosi mu szczescie, bo lepiej gra

0

Ale jaja z tym Benzema

4

@AxelF 0, bo oni mogą ;) A potem narzekają co mecz że to "wina sędziego"

0

Ronaldo i jego ego to hit w tym wieku. Myślalem, ze kiedyś da na luz. Nie wiem jaka jest prawda, ale fakt jest taki, ze United co rok pompuje tyle kasy co City, a są średniakiem w Europie.

0

@Sysia11 Nic takiego nie powiedział. Obejrzyj wywiad po angielsku xD

0

Czytam se na rm.pl ze Ronaldo nawet nie pogratulował Benzemie. Niezły ból dupy portugalczyka pewnie był xd

12

Lewy z przodu, Messi na plecach. Ale by to grało

0

Ale Rayo gra, pięknie jadą.

0

Znów wina sędziego? Hahaha nie mogę z nich

0

Pięknie :)) Lewy nam wczoraj dał więcej niż 3 pkt

0

Piękna niedziela się szykuje

4

I takiego karnego daje, a w LM z Interem nie xD Masakra.

0

@Pedri16Future Akurat Orłowski jest za Barca xD

0

az rm.pl padl xD ale święto mają

0

Bierzemy sie za ogladanie. CZESI MUSICIE!!

0

Wygląda jakby z 50 lat miał. Co mu sie stalo?

0

Za 5 baniek na sezon moze wrócić. To też dzięki niemu klub jest na dnie z kasą, bo koleś wycyckał co się dało. 560 mln za 4 lata gry. CHORE

1

Szkoda, ze w LM tak nie broni

0

Kowal na Kanale Sportowym gada, ze potrzebujemy napastnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?