Użytkownik zbanowany
16 grudnia 2015, 21:34
0
Jak myślicie ile będzie ? Barca wygra przynajmniej moim zdaniem
10 grudnia 2015, 23:01
9 grudnia 2015, 20:40
Ja pi****le nie gra Gumbau
9 grudnia 2015, 14:28
2
No przecież każdy wie że Gryzoń jest milion razy lepszy
9 grudnia 2015, 14:26
Komentarz usunięty
NO to k***a za*******e
9 grudnia 2015, 14:22
Ronaldo po prostu wie że już nie ma szans na tryplet i próbuje się bronić.
9 grudnia 2015, 14:20
A no racja zapomniałem sorry ;)
9 grudnia 2015, 14:01
A gdzie jest ku**a Gumbau
9 grudnia 2015, 13:56
Niech zagra Douglas albo Gumbau ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jak myślicie ile będzie ?
Barca wygra przynajmniej moim zdaniem
0
0
Ja pi****le nie gra Gumbau
2
No przecież każdy wie że Gryzoń jest milion razy lepszy
0
Komentarz usunięty
0
NO to k***a za*******e
0
Ronaldo po prostu wie że już nie ma szans na tryplet i próbuje się bronić.
0
A no racja zapomniałem sorry ;)
0
A gdzie jest ku**a Gumbau
0
Niech zagra Douglas albo Gumbau ;)