0

Jak myślicie ile będzie ?
Barca wygra przynajmniej moim zdaniem

0

0

Ja pi****le nie gra Gumbau

2

No przecież każdy wie że Gryzoń jest milion razy lepszy

0

Komentarz usunięty

0

NO to k***a za*******e

0

Ronaldo po prostu wie że już nie ma szans na tryplet i próbuje się bronić.

0

A no racja zapomniałem sorry ;)

0

A gdzie jest ku**a Gumbau

0

Niech zagra Douglas albo Gumbau ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?