KingKahuka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth Klasyka gatunku u brytoli
4
@Oskar00
To nie jest falszywa data. Perspektywa zdjecia + ta rasa szybciej rosnie.
1
@BarcaInfo
Frenkie to chyba ma konto na fcbarca.com w takim razie
0
@format1977
Argentyna i wygranie czegokolwiek XD
0
@BarcaInfo
Wypuszczenie z klubu portugalskiego Xaviego to blad.
0
@Bartek22 Fakt, ze czesc pilkarzy nie chce tu przyjsc, jest wina Valverde. Widza, ze u tego trenera wszyscy cofaja sie w rozwoju i nie chca przejsc tego samego procesu.
1
@Memek96 MYslisz, ze Grimaldo chcialby tu wrocic i w dodatku grac po 500 minut na sezon :D? Dobre
1
W Barcelonie nigdy nie dostalby szansy. Po co mialby wracac do druzyny B i grac w trzeciej lidze? Czego on niby mialby sie tam nauczyc?
0
No prosze, Catinho 2 brameczki w jednym meczu i kolejny znakomity wystep. Ciekawe, co go ogarnicza w klubie :D
5
To uczucie, kiedy po polnocy przypomina ci sie, ze kupiles sobie wczesniej eklerka i zapomniales go zjesc :V
0
@damianex10
Bayern znowu robi BvB bez mydla. Najpierw ten slabiak Gotze, a teraz wciskaja im Hummelsa.
0
@Arkon
Visca Barca podnieca sie kazdym mlodzikiem:D Nie ma co przezywac.
0
@Rewolucja123 JA nigdy nie gralem.
0
@barteq
No właśnie ogladam i to chyba w przeciwnstwie do Ciebie :D
2
@barteq Eriksen jest cienki
12
Jestem ciekawy, jak pod wodzą Guardioli prezentowałaby się obecna kadra Barcy. On nawet z takiego bezmozgiego biegacza jak Sterling zrobił dobrego piłkarza.
7
@jeonek Koniec końców Barca i tak oferuje najwyższy kontrakt, aby zawodnik tu przyszedł xD
4
Rakitic jest dla Barcy ważniejszy niż niegdyś Xavi. Chorwat nie może odejść.
0
@marcin000019 ja nie wyłączam:P
0
@Nigaki
Myślałem , ze zadanie takiego pytania to taki meme fcbarca. Zdziwienia nie ma:v
7
@AmigoBlancos w 2016 Ramos nie strzelił gola ze spalonego? Czy kiedy był ten finał z Atletico 1:1
1
@Nigaki
Naprawdę jesteś dziewczyną?
1
@ViscaBarca123
Nie za mlody dla Ciebie, byku ^^?
0
@Aaron10 U mnie tylko 31 xD
1
@BarcaInfo
De Jong tez był już jedną nogą w PSG^^
4
@Transu96 Rakitic jako kopacz :
- Pracowity
- Z dobrą wydolnością
- Sumienny
- Niestety ma słabą technikę kopania
Zapomniałem dopisać
ULUBIENIEC GOMEZA
4
Jest Rakitic, jest pileczka i grają chlopaki.
1
Przykro mi, ale jesteś za młody, aby grać u Valverde.
0
Nastepca Valverde trenuje nasza reprezentacje. Brzeczek jest niedoceniany.
7
@nitey Musi podawac w srodku pola i strzelac 5 goli na sezon xD Beke mam z takich komentarzy. Po co odciazyc Messiego? Niech laduje bramy jeden zawodnik w calej kadrze XD