King_For_A_Day_Cule_For_A_Lifetime
Dołączył/a: styczeń 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Poza Leo to Argentyna ma same zabójcze żądła w ataku - "spróchniałego" Higuaina, "oszołoma" Aguero i "dziewczynkę z warkoczykiem" Palacio
1
Aguero jest dziś sKUNdalicznie słaby
1
Jeszcze tylko małe "rzyganko" i Leo będzie gotowy na dogrywkę ;)
4
Ale świetnie Argentyńczycy neutralizują atuty Niemców. Jestem pod wrażeniem.
3
No to respekt dla Miro Klose - jego ostatni mecz na MŚ. Raczej za 4 lata nie zagra.
3
Tylko nie ten paralityk Gago... Błagam
0
Czyżby Jimmy Jump na wakacjach w Brazylii?
1
Niemcy zagrali jak Polacy w polu karnym
0
Żeby Leo nie zabrakło energii w dogrywce
0
Bardzo możliwe. Przecież to oksymoron (ładna Niemka)
2
Ja pierniczę! Pokazali ładną Niemkę na trybunach...
0
Demichelis klasa! Nie poznaję tego "kołkowatego" gracza z City.
4
Marzy mi się lobik Messiego nad pajacującym Neuerem w 90. minucie... Tylko tyle
1
Sędziowie się przyzwyczaili, że Neuer gra jako libero i teraz wszystko mu wolno
0
Wkurza mnie Neuer niesamowicie... Bramkarz poza polem bramkowym nie ma immunitetu i nie jest nietykalny!
3
To musiał być karny!!! :) Szeregowy Muller był pociągany za MUNDUR... To skandal
0
Żeby tylko Argentyna utrzymała koncentrację do samego końca...
0
Higuain jak Kazik Staszewski - SPALAM SIĘ
0
Higuain to nie "Igła" tylko raczej "zapałka" - cały czas SPALONY
0
Mało kto go doceniał przed MŚ, zagrał swietnie z Belgami i wyleczył z gry tego paralityka Gago. Pamiętam go z czasów występów w Anderlechcie - "Il Principito"
1
Wejdzie ADM, zmarnuje setkę i Szpaku wjedzie ze swoim sławnym "Ajjj Jezus (Di) Maria!!!!!"
0
No to może Garay jak Godin i 1:0 na koniec?
0
Jak dojdzie do dogrywki to wykorzystanie wczesnej zmiany przez Niemców daje lekką przewagę Argentynie, ale mam nadzieję, że "Albicelestes" rozstrzygną to w 90 minut
1
Cieszę się, że ktoś się wreszcie postawił tym cyborgom z Dojczlandu
1
A teraz sonda: w której minucie Darek Sz. wskrzesi boskiego Dieguito?
8
Pewnie jego pradziadek też był czołowym strzelcem w sezonach 1939-45...
1
Ten Muller aż się prosi o "Korwina" w twarz
0
A dziadunio Pelé pewnie siedzi niespokojny i nieśmiało nakłuwa laleczkę voodoo z podobizną Leo...
0
Przydałby się Di Maria za Peréza w drugiej połówce
2
Lavezzi idzie na MVP finału