1

Poza Leo to Argentyna ma same zabójcze żądła w ataku - "spróchniałego" Higuaina, "oszołoma" Aguero i "dziewczynkę z warkoczykiem" Palacio

1

Aguero jest dziś sKUNdalicznie słaby

1

Jeszcze tylko małe "rzyganko" i Leo będzie gotowy na dogrywkę ;)

4

Ale świetnie Argentyńczycy neutralizują atuty Niemców. Jestem pod wrażeniem.

3

No to respekt dla Miro Klose - jego ostatni mecz na MŚ. Raczej za 4 lata nie zagra.

3

Tylko nie ten paralityk Gago... Błagam

0

Czyżby Jimmy Jump na wakacjach w Brazylii?

1

Niemcy zagrali jak Polacy w polu karnym

0

Żeby Leo nie zabrakło energii w dogrywce

0

Bardzo możliwe. Przecież to oksymoron (ładna Niemka)

2

Ja pierniczę! Pokazali ładną Niemkę na trybunach...

0

Demichelis klasa! Nie poznaję tego "kołkowatego" gracza z City.

4

Marzy mi się lobik Messiego nad pajacującym Neuerem w 90. minucie... Tylko tyle

1

Sędziowie się przyzwyczaili, że Neuer gra jako libero i teraz wszystko mu wolno

0

Wkurza mnie Neuer niesamowicie... Bramkarz poza polem bramkowym nie ma immunitetu i nie jest nietykalny!

3

To musiał być karny!!! :) Szeregowy Muller był pociągany za MUNDUR... To skandal

0

Żeby tylko Argentyna utrzymała koncentrację do samego końca...

0

Higuain jak Kazik Staszewski - SPALAM SIĘ

0

Higuain to nie "Igła" tylko raczej "zapałka" - cały czas SPALONY

0

Mało kto go doceniał przed MŚ, zagrał swietnie z Belgami i wyleczył z gry tego paralityka Gago. Pamiętam go z czasów występów w Anderlechcie - "Il Principito"

1

Wejdzie ADM, zmarnuje setkę i Szpaku wjedzie ze swoim sławnym "Ajjj Jezus (Di) Maria!!!!!"

0

No to może Garay jak Godin i 1:0 na koniec?

0

Jak dojdzie do dogrywki to wykorzystanie wczesnej zmiany przez Niemców daje lekką przewagę Argentynie, ale mam nadzieję, że "Albicelestes" rozstrzygną to w 90 minut

1

Cieszę się, że ktoś się wreszcie postawił tym cyborgom z Dojczlandu

1

A teraz sonda: w której minucie Darek Sz. wskrzesi boskiego Dieguito?

8

Pewnie jego pradziadek też był czołowym strzelcem w sezonach 1939-45...

1

Ten Muller aż się prosi o "Korwina" w twarz

0

A dziadunio Pelé pewnie siedzi niespokojny i nieśmiało nakłuwa laleczkę voodoo z podobizną Leo...

0

Przydałby się Di Maria za Peréza w drugiej połówce

2

Lavezzi idzie na MVP finału

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?