0

No wystarczy na Busquetsa spojrzeć - drewno prawie jak Rasiak.

0

Guardiola denerwuje mnie pod jednym względem, a m.in. pod względem wystawiania składu - Busquets.

0

Eto'o twój czas w Barcy minął, niestety.

0

Pique w 90 minucie możesz mu strzelić headshota na klate w stylu Zidane.

0

Vidic jednym z najlepszych obrońców świata? To chyba jakiś żart, on ciągle ucieka do fauli i to takich za które powinien dostawać czerwone kartki a czasem nawet zawieszenia, tak jak było ostatnio z WBA.

Dodam, że często robi indywidualne błędy.

0

Oto cały Eto'o: silny i szybki ale totalnie głupi, przez co nieskuteczny.

0

Chelsea miała dużo sytuacji, nie potrafiła ich wykorzystać, sędzia powinien podyktować jeden rzut karny, ale za to nie powinien podyktować czerwonej kartki. Cóż, taki jest futbol.

0

Chelsea miała dużo sytuacji, nie potrafiła ich wykorzystać, sędzia powinien podyktować jeden rzut karny, ale za to nie powinien podyktować czerwonej kartki. Cóż, taki jest futbol.

0

Chelsea miała dużo sytuacji, nie potrafiła ich wykorzystać, sędzia powinien podyktować jeden rzut karny, ale za to nie powinien podyktować czerwonej kartki. Cóż, taki jest futbol.

0

Chelsea miała dużo sytuacji, nie potrafiła ich wykorzystać, sędzia powinien podyktować jeden rzut karny, ale za to nie powinien podyktować czerwonej kartki. Cóż, taki jest futbol.

0

Chelsea miała dużo sytuacji, nie potrafiła ich wykorzystać, sędzia powinien podyktować jeden rzut karny, ale za to nie powinien podyktować czerwonej kartki. Cóż, taki jest futbol.

0

Chelsea miała dużo sytuacji, nie potrafiła ich wykorzystać, sędzia powinien podyktować jeden rzut karny, ale za to nie powinien podyktować czerwonej kartki. Cóż, taki jest futbol.

0

Visca el Barca! Viva la Catalonya!

To w futbolu kocham najbardziej!

0

A wy udowadniacie to co on powiedział.

0

Zgadzam się z Ballack'iem, to jest piłka nożna, zagrali defensywnie, a jeśli gra się defensywnie to faule to normalka, co do sędziego to samo: to jest futbol.

0

Real nie ma szans.

0

Ja bym zagrał takim ustawieniem:

Alves Caceres Abidal - linia obrony.

Toure - defensywny pomocnik.

itd.

0

Drogba nie zmarnował sytuacji, to Valdes popisał się piękną paradą.

Nie wykręcajcie się tym, że Chelsea grała taktyką defensywna - to jest futbol, a jeśli nie potraficie tego zrozumieć to jesteście zwykłymi fanboy'ami Barcy.

0

Spoko facet

0

Prosze o link na GG do meczu na www lub ppstream. Z gory dzieki wielkie.

nr. gg: 426122

0

Na polsacie same gowno leci, liga szkocka i holenderska, powtorki po kilku dniach z meczy najlepszych lig europy, pucharow etc. Na zywo same scierwo.

0

Ribery'ego przyjąć, Henry'ego sprzedać.

0

Nic nowego.

0

Eto w ManC bedzie jak Shevchenko w Chelsea.

0

Prosze o numer kanalu na sopcast. ;

0

Najważniejsze żeby nie stracić jako pierwsi bramki, a najlepiej żeby w ogóle nie stracić.

0

Dobry nie tylko jako piłkarz ale także jako człowiek.

0

Hahahaha, kiełbasy w góre i ładujemy w dupe frajerów! Rozwaliło mnie to.

0

Nic nowego, przecież nikt nie powie: A j*ba* to, gramy formacją 3 - 6 - 2...

0

Nie upchnie się do do pierwszej jedenastki, chyba że Iniesta / Xavi lub Henry pójdą w odstawke lub zostaną sprzedani, co jest mało prawdopodobne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?