0

@Bobo25 właśnie to udowodniłem

1

@ronni37 już ci udowadniam.
Przyjmijmy, że 2,(9)=x
Pomnóżmy obie strony przez 10
29,(9)=10x
Odejmijmy 1x od dwóch stron
27=9x
Dzielimy przez 9
X=3
Co udowadnia nam, że 2,(9)=3
Dziękuje

0

@barcelonaLM nawet nie że tam jest jakaś różnica, po prostu można udowodnić poprzez różne obliczenia, że te liczby są równe

0

Wiedzieliście, że liczba 2,(9) jest równa liczbie 3? Niby wydaje się że jest miedzy nimi malutka różnica jednak te liczby są sobie równe. Niesamowite

0

Wierzycie w to, że obecnie na naszej planecie jest około 3 biliony drzew? Mi się wydaje że jest więcej, a wam ?

0

Trochę śmieszne pytanie ale jestem ciekawy waszego zdania.
Kobieta powinna starać się o mnie czy ja o nią ?

1

@Clue da race byczek

12

@Sysia11 realowcy przyszli tutaj się pojarac wygrana bo na ich kafejce są same trolle

0

Widzę, że dużo realowców się tutaj zebrało…

0

@Kondziubarca nie mowie że tak będzie, ale takie mam przeczucie biorąc pod uwagę ostatnie nasze i ich mecze, pomyśl może zanim napiszesz

0

Jedyne w czym Real jest dobry, to w wykorzystywaniu większych błędów przeciwnika moim zdaniem. Tak jak teraz patrzę to nie potrafią grać atakiem pozycyjnym. Póki co to wydaje mi się że jesteśmy faworytem w klasyku

1

No nie No jeszcze on to strzela. Zabij mnie ktoś

0

Zaraz ancelottiemu się skończą te orbity :D

1

Ale ten vinicjus to ananas

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jedziesz z nimi Majorka

11

„Barcelona wsadziła osasune do pralki i włączyła tryb wirowanie”

Przypomniał mi się isamu xD

0

Gdyby Real jutro przegrał, to wierzylibyście jeszcze w mistrzostwo?

0

Może puig zagrał tak jak zagrał, ale przynajmniej se strzelił bramkę. A niech ma tę satysfakcję przynajmniej na pare tygodni, co mu zabronicie się cieszyć :D

0

XDDDDDD Czyżby to koniec świata ?

0

Spokojnie. Z celta do przerwy tez wygrywaliśmy 3:0 :V

0

O matko, co grają chłopy

4

Olala ferran jedziesz po hat tricka

0

Jak blisko, ale dobry pomysł

1

Vamoss, brawo ferran

1

@Janiama 3:1 dla nas

0

@Janiama mogę obstawić wynik u cb ?

0

@dmcteam ile stawiasz ?

0

Kiedy nasz messi wróci z kontuzji ? Chciałbym go w końcu zobaczyc

0

@Mixtape ciężko przewidzieć. To barca. Jednak wydaje mi się ze 3:1 dla nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?