Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 właśnie to udowodniłem
1
@ronni37 już ci udowadniam.
Przyjmijmy, że 2,(9)=x
Pomnóżmy obie strony przez 10
29,(9)=10x
Odejmijmy 1x od dwóch stron
27=9x
Dzielimy przez 9
X=3
Co udowadnia nam, że 2,(9)=3
Dziękuje
0
@barcelonaLM nawet nie że tam jest jakaś różnica, po prostu można udowodnić poprzez różne obliczenia, że te liczby są równe
0
Wiedzieliście, że liczba 2,(9) jest równa liczbie 3? Niby wydaje się że jest miedzy nimi malutka różnica jednak te liczby są sobie równe. Niesamowite
0
Wierzycie w to, że obecnie na naszej planecie jest około 3 biliony drzew? Mi się wydaje że jest więcej, a wam ?
0
Trochę śmieszne pytanie ale jestem ciekawy waszego zdania.
Kobieta powinna starać się o mnie czy ja o nią ?
1
@Clue da race byczek
12
@Sysia11 realowcy przyszli tutaj się pojarac wygrana bo na ich kafejce są same trolle
0
Widzę, że dużo realowców się tutaj zebrało…
0
@Kondziubarca nie mowie że tak będzie, ale takie mam przeczucie biorąc pod uwagę ostatnie nasze i ich mecze, pomyśl może zanim napiszesz
0
Jedyne w czym Real jest dobry, to w wykorzystywaniu większych błędów przeciwnika moim zdaniem. Tak jak teraz patrzę to nie potrafią grać atakiem pozycyjnym. Póki co to wydaje mi się że jesteśmy faworytem w klasyku
1
No nie No jeszcze on to strzela. Zabij mnie ktoś
0
Zaraz ancelottiemu się skończą te orbity :D
1
Ale ten vinicjus to ananas
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jedziesz z nimi Majorka
11
„Barcelona wsadziła osasune do pralki i włączyła tryb wirowanie”
Przypomniał mi się isamu xD
0
Gdyby Real jutro przegrał, to wierzylibyście jeszcze w mistrzostwo?
0
Może puig zagrał tak jak zagrał, ale przynajmniej se strzelił bramkę. A niech ma tę satysfakcję przynajmniej na pare tygodni, co mu zabronicie się cieszyć :D
0
XDDDDDD Czyżby to koniec świata ?
0
Spokojnie. Z celta do przerwy tez wygrywaliśmy 3:0 :V
0
O matko, co grają chłopy
4
Olala ferran jedziesz po hat tricka
0
Jak blisko, ale dobry pomysł
1
Vamoss, brawo ferran
1
@Janiama 3:1 dla nas
0
@Janiama mogę obstawić wynik u cb ?
0
@dmcteam ile stawiasz ?
0
Kiedy nasz messi wróci z kontuzji ? Chciałbym go w końcu zobaczyc
0
@Mixtape ciężko przewidzieć. To barca. Jednak wydaje mi się ze 3:1 dla nas