Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No głupi vinicjus
0
Co jest xD poszedłem się umyć i patrzę 2:1 dla levante lol XD
2
Yebac to atleti. Ma najłatwiejszy poaczatek sezonu. Jeszcze stracą gdzieś punkty. Tera tylko liczyć na wpierdol od levante i będzie git :)
3
@Kwiatek67 a jakby barça po takiej dominacji zremisowała, to byś płakał że powinna wygrać i całkowicie zasłużyła. Nie widziałeś chyba wczorajszego meczu. Athletic w pierwszej połowie praktycznie nie dawał nam wyjść z połowy. Mieli chyba z 3 setki przy ktorych mieliśmy farta że nie wpadły. Zdecydowanie powinni wygrać ale na szczęście jest remis
0
@Rust_Cohle tylko my mamy cięższy początek sezonu od nich. Real i atleti tez zawsze miało problemy na San mames i bardzo możliwe że tez stracą punkty na tym stadionie
5
Nie jest źle. Mogliśmy dostać w dupe z 4:1 a tu na szczęście remis się udało wyłonić. Trudny przeciwnik i trudne boisko. Nie jest to wygrana ale nie jest źle. Rywal bezwględnie dominował a zdołaliśmy strzelić chociaż jedna bramkę. Szacun dla depaya bo wg mnie gra najlepiej ma boisku.
0
Co za dramat… nie potrafią wyprowadzić akcji żadnej
0
Może i tam był nie było faulu, ale to nie zmienia faktu że gramy padake xD. Tu mogło być 2:0 conajmniej. Mieliśmy szczęście zwłaszcza z ta poprzeczką więc nie narzekajcie tak :)
0
Uff po meczu całe szczęście…
0
No kurde jedna brama i jak zwykle nerwówka na koniec Xd
0
Alba szukał messiego :)
0
Brejtłejt tak jest!!!!!!
0
Pikiiiiii !!!! Brawooooooo
0
Wiecie może czy fati dziś zagra ?
0
@Kusco15 czyli jeżeli dobrze zrozumiałem, w tym sezonie Barcelona jest narazie normalnie w lidze mistrzów, ale superliga nadal jest możliwa, a ta superliga jest bardzo korzystna dla Barcelony?
0
Ej mógłby mi ktoś powiedzieć czy w końcu w tym sezonie barca będzie w lidze mistrzów czy już jest postanowiona na superliga? Nie znam się na tym więc byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi wytłumaczył
6
Nie oglądałem meczu ale po komentarzach sądzę że zagrali bardzo dobrze. Chyba nie przyjmowali się brakiem messiego i zaczęli grać w końcu całą drużyną. Mam nadzieje że z taką formą rozpoczną nowy sezon
0
Nie wiem o co chodzi z ta superligą i jak te mecze maja przebiegać wiec jakby komus się chciało to może mi wytłumaczyć to byłbym wdzięczny. Tak naprawdę chciałem tylko napisać że jakbym spotkał swoją dziewczynę upitą nawet w nie aż tak dużych ilościach- zerwałaby z nią…
0
W końcu udało mi się tu wejść xD od wczoraj próbowałem ale chomiki napędzające ta stronę pewnie zdechły
0
Lol czemu jak napisze się jakies emoji to ta strona to cenzuruje znakami zapytania, patrzcie: ☹️????????
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mam pytanie do was. Polecacie kupić rower szosowy ?
0
Ez Włochy.
1
No ty dzbanie jorginio
0
Jaka klawiatura jest według was lepsza: mechaniczna czy hybrydowa?
0
Aż się messi przypomniał
0
Thiago strzela czyli gg
0
Dobrze moreno brawo
1
No olmo ale żes to zgriezmanił
0
Jest simon !!! Brawo