1

No głupi vinicjus

0

Co jest xD poszedłem się umyć i patrzę 2:1 dla levante lol XD

2

Yebac to atleti. Ma najłatwiejszy poaczatek sezonu. Jeszcze stracą gdzieś punkty. Tera tylko liczyć na wpierdol od levante i będzie git :)

3

@Kwiatek67 a jakby barça po takiej dominacji zremisowała, to byś płakał że powinna wygrać i całkowicie zasłużyła. Nie widziałeś chyba wczorajszego meczu. Athletic w pierwszej połowie praktycznie nie dawał nam wyjść z połowy. Mieli chyba z 3 setki przy ktorych mieliśmy farta że nie wpadły. Zdecydowanie powinni wygrać ale na szczęście jest remis

0

@Rust_Cohle tylko my mamy cięższy początek sezonu od nich. Real i atleti tez zawsze miało problemy na San mames i bardzo możliwe że tez stracą punkty na tym stadionie

5

Nie jest źle. Mogliśmy dostać w dupe z 4:1 a tu na szczęście remis się udało wyłonić. Trudny przeciwnik i trudne boisko. Nie jest to wygrana ale nie jest źle. Rywal bezwględnie dominował a zdołaliśmy strzelić chociaż jedna bramkę. Szacun dla depaya bo wg mnie gra najlepiej ma boisku.

0

Co za dramat… nie potrafią wyprowadzić akcji żadnej

0

Może i tam był nie było faulu, ale to nie zmienia faktu że gramy padake xD. Tu mogło być 2:0 conajmniej. Mieliśmy szczęście zwłaszcza z ta poprzeczką więc nie narzekajcie tak :)

0

Uff po meczu całe szczęście…

0

No kurde jedna brama i jak zwykle nerwówka na koniec Xd

0

Alba szukał messiego :)

0

Brejtłejt tak jest!!!!!!

0

Pikiiiiii !!!! Brawooooooo

0

Wiecie może czy fati dziś zagra ?

0

@Kusco15 czyli jeżeli dobrze zrozumiałem, w tym sezonie Barcelona jest narazie normalnie w lidze mistrzów, ale superliga nadal jest możliwa, a ta superliga jest bardzo korzystna dla Barcelony?

0

Ej mógłby mi ktoś powiedzieć czy w końcu w tym sezonie barca będzie w lidze mistrzów czy już jest postanowiona na superliga? Nie znam się na tym więc byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi wytłumaczył

6

Nie oglądałem meczu ale po komentarzach sądzę że zagrali bardzo dobrze. Chyba nie przyjmowali się brakiem messiego i zaczęli grać w końcu całą drużyną. Mam nadzieje że z taką formą rozpoczną nowy sezon

0

Nie wiem o co chodzi z ta superligą i jak te mecze maja przebiegać wiec jakby komus się chciało to może mi wytłumaczyć to byłbym wdzięczny. Tak naprawdę chciałem tylko napisać że jakbym spotkał swoją dziewczynę upitą nawet w nie aż tak dużych ilościach- zerwałaby z nią…

0

W końcu udało mi się tu wejść xD od wczoraj próbowałem ale chomiki napędzające ta stronę pewnie zdechły

0

Lol czemu jak napisze się jakies emoji to ta strona to cenzuruje znakami zapytania, patrzcie: ☹️????????

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mam pytanie do was. Polecacie kupić rower szosowy ?

0

Ez Włochy.

1

No ty dzbanie jorginio

0

Jaka klawiatura jest według was lepsza: mechaniczna czy hybrydowa?

0

Aż się messi przypomniał

0

Thiago strzela czyli gg

0

Dobrze moreno brawo

1

No olmo ale żes to zgriezmanił

0

Jest simon !!! Brawo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?