Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
yamal jak zwykle schowany do kieszeni, a tak nie mógł się doczekać tego meczu
7
vinicjus robi kompot z owocu żywota twojego Jezus
0
@Krystiansigma2734 i syndrom de jonga „do tyłu”
0
@FcPortoFan1999 niech lepiej w ogóle nic nie mówi i gra w piłkę
0
@FcPortoFan1999 no mi się to akurat nie podoba
0
@MessiForeverTheBest nie powinno się dolewać oliwy do ognia
0
@FcPortoFan1999 chodzisz do kościoła, i dla ciebie serio przesadny szacunek może być zły xD?
2
Yamal znów sobie grabi wstawianiem takich relacji na ig. Kiedy on w końcu nauczy się szacunku do przeciwnika?
0
Vinicjus strzelił focha i nie trafił
0
jaka jest wasza ulubiona postać z lola pod względem lore?
0
co Yamal dostał za pokeballa
0
@messi564 to kość
1
błagam, skończmy raz na zawsze mówić „kość policzkowa”
to jest kość jarzmowa :)
policzkowy to może być mięsień, nerw, tętnica…
3
@Antimadridista~ nie wiem
6
a gdyby Buzz nie zjadł mu tej pizzy z serem to wszyscy byliby zadowoleni
0
madryt niech się cieszy że im przynajmniej pogoda na święta wypali. Mają -4 więc może nawet śniegu trochę sypnie
2
Yamal strzelił z kaziora, dopiero teraz zauważyłem xD
3
@michal26 ktoś tu wczoraj dobrze w sumie napisał podczas meczu realu
Tam praktycznie nie ma drużyny, ratują ich indywidualności
0
@Comentateiro tak, i był bez blaszek.
A tak swoją drogą z łaciny lamina=blaszka
:D
4
rafa mvp? hmmmm
w sumie to spodziewałem się Yamala
1
co jest, barca z 2012
0
joan garcia > Courtois
1
Bernal jaki posłuszny xddd
0
to jest po prostu GOAT
0
te gwizdy jakoś motywująco zadziałały na yamala
0
@Derpowsky rash na skrzydło, on nie czuję się dobrze na dziewiątce
yamal na 10 to marzenie, ale Flick jak zwykle wszystkich trolluje
0
@robsesh stary, nie dawaj sie prowokacji tych głupich dzieci
0
@Pablozeusz co tam się dzieje?
0
niech yamal strzeli teraz bramkę błagam
1
ci kibice to nieźli idioci, żeby gwizdać na sędziego po słusznej decyzji