0

Jestem ciekawa jak potoczą się losy Zidane jak uda nam się dziś wysoko wygrać. Ostatni raz Real przegrał trzy mecze z rzędu w 1981 roku.

1

Już się nie mogę doczekać. A Wy już gotowi?

1

Mam nadzieję że uda mu się wrócić na mecz. Lepsze dla widowiska.

0

Było by super! Jeszcze w La Lidze jak jest podłożony odgłos kibiców to jeszcze jako tako, ale teraz co była Liga Mistrzów to dramat.

12

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. To co powtarzamy wynik w sobotę?

0

A co ma obsmarować sędziego i zostać zawieszony za 5 meczów?

0

I kto to mówi hahaha

0

Czasami jak patrzę na Ter Stegena to wyobrażam sobie że brakuje mu peleryny, bo lata jak Superman.

0

@Murazor Zgadzam się w 100%.

3

Getafe zagrało życiówkę + karny z kapelusza i tyle w temacie.

3

Tragedia! Mieliśmy taką szansę odskoczyć. Ale ja tam wierzę i mocno kibicuję!

2

Dest na razie mega!

0

Gratulacje Ter Stegen,

3

Wszystkiego Najlepszego dla redakcji i prawdziwych kibiców!

0

No nie wiem Leo. Jakoś po strzelonym karnym było widać że strasznie ci ulżyło i pojawił się uśmiech na twarzy.

0

Najwyższy czas powiedzieć Ave Maria

0

Jednego się pozbyli, drugi się pojawił.

7

Oferta Realu 250 mln jak na tamte czasy to kosmos! Potem te zarobki Chelsea 50 mln za sezon, szok!

1

@Danchos Dokładnie!

0

Ciekawe jak poważna to kontuzja?

1

Błąd w artykule. Niby dla Francji strzelił Griezmann i Mbappe a przegrali 2:1 xD

2

A FE z tym pomysłem.

0

Szkoda. Mogliby chociaż z 20-30% wpuszczać, to już by było można odczuć że gra się u siebie.

1

@Greenalley A oglądałeś jakiś mecz Realu czy tylko patrzyłeś na statystyki? Ja mimo iż kibicuje Barcelonie to potrafię docenić rywala i uważam że Real zasłużenie wygrał la ligę w zeszłym sezonie, bo większego gówna jak my to nie można bylo grać.

1

Proponuję na święto zmarłych. Bartomeu od razu będzie mógł świętować.

0

Mam nadzieję że wróci i obejrzymy światowej klasy widowisko.

0

Przyszłość należy do młodych.

3

Mecz porażka. Oby korony nie przywieźli!

4

Nie wierzę że dali taki mecz o 16:00. Masakra!

1

Udany debiut, ale wstrzymajmy się, bo to już wygląda jak dmuchanie balonika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?