Klaudia30
Dołączył/a: wrzesień 2020
Warszawa
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem ciekawa jak potoczą się losy Zidane jak uda nam się dziś wysoko wygrać. Ostatni raz Real przegrał trzy mecze z rzędu w 1981 roku.
1
Już się nie mogę doczekać. A Wy już gotowi?
1
Mam nadzieję że uda mu się wrócić na mecz. Lepsze dla widowiska.
0
Było by super! Jeszcze w La Lidze jak jest podłożony odgłos kibiców to jeszcze jako tako, ale teraz co była Liga Mistrzów to dramat.
12
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. To co powtarzamy wynik w sobotę?
0
A co ma obsmarować sędziego i zostać zawieszony za 5 meczów?
0
I kto to mówi hahaha
0
Czasami jak patrzę na Ter Stegena to wyobrażam sobie że brakuje mu peleryny, bo lata jak Superman.
0
@Murazor Zgadzam się w 100%.
3
Getafe zagrało życiówkę + karny z kapelusza i tyle w temacie.
3
Tragedia! Mieliśmy taką szansę odskoczyć. Ale ja tam wierzę i mocno kibicuję!
2
Dest na razie mega!
0
Gratulacje Ter Stegen,
3
Wszystkiego Najlepszego dla redakcji i prawdziwych kibiców!
0
No nie wiem Leo. Jakoś po strzelonym karnym było widać że strasznie ci ulżyło i pojawił się uśmiech na twarzy.
0
Najwyższy czas powiedzieć Ave Maria
0
Jednego się pozbyli, drugi się pojawił.
7
Oferta Realu 250 mln jak na tamte czasy to kosmos! Potem te zarobki Chelsea 50 mln za sezon, szok!
1
@Danchos Dokładnie!
0
Ciekawe jak poważna to kontuzja?
1
Błąd w artykule. Niby dla Francji strzelił Griezmann i Mbappe a przegrali 2:1 xD
2
A FE z tym pomysłem.
0
Szkoda. Mogliby chociaż z 20-30% wpuszczać, to już by było można odczuć że gra się u siebie.
1
@Greenalley A oglądałeś jakiś mecz Realu czy tylko patrzyłeś na statystyki? Ja mimo iż kibicuje Barcelonie to potrafię docenić rywala i uważam że Real zasłużenie wygrał la ligę w zeszłym sezonie, bo większego gówna jak my to nie można bylo grać.
1
Proponuję na święto zmarłych. Bartomeu od razu będzie mógł świętować.
0
Mam nadzieję że wróci i obejrzymy światowej klasy widowisko.
0
Przyszłość należy do młodych.
3
Mecz porażka. Oby korony nie przywieźli!
4
Nie wierzę że dali taki mecz o 16:00. Masakra!
1
Udany debiut, ale wstrzymajmy się, bo to już wygląda jak dmuchanie balonika.