2

Nadal nie potrafię uwierzyć w to, że wczorajszy mecz to prawda i to koniec przygody Barcelony z LM. To największy cios jaki przeżyłam od czasu kibicowania Barcelonie, lata mojej "praktyki" nie są oszałamiające bo to tylko 7 lat, ale Barcelona wręcz determinuje moje życie i szczęście w nim. Być może to aż chorobliwa miłość, bo teraz zachowuje się jakbym przeżyła największy dramat życia, co jest nieoderzeczne i przystoi dzieciakom w gminzjaum, ale inaczej nie potrafię. Jeszcze dwa dni temu pisałam o szampanie, który czeka na otwarcie po zgarnięciu ostatniego trofeum, czyli pucharu LM a teraz..... To jest straszny cios, a patrzenie wczoraj na naszych piłkarzy praktycznie sprawiał ból. Tyle dni i miesięcy pracy, treningów, meczów poszło na marne, a najbardziej boli niewykorzystanie potencjału Messiego i prawdopodobnie ostatniego sezonu Iniesty w Barcelonie. Niby porażka jak każda, nie można wszystkiego wygrywać, ale styl w jakim Barcelona odpadła nie przystoi takiemu klubowi. I piłkarzom. Boli okropnie, kiedyś przestanie i miłość do Barcelony będzie jeszcze większa, ale jak na razie smutek jest potężny :(

0

Hahahahahahaha dobre :)

0

To prezent, ale z tego co wiem to zamówiony przez internet.

0

Też na to liczę, szampan z etykietą Barcelony cały czas czeka na otwarcie hahaha :D

14

Ewidentnie Barcelona ma się dobrze, gdyż największym problemem jej kibiców jest szpaler, szpaler, szpaler i jeszcze raz szpaler xD

3

I nikt nie zasługuje na to bardziej niż Messi, za to wszystko co robi dla reprezentacji.

0

Marcinku życzę Ci kolorowych snów :)

10

Poziom komentowania na Eleven jest tak tragiczny, że brakuje na to słów. "Wielcy komentatorzy" opowiadali o wszystkim tylko nie o meczu, porażka.

0

XDD no hit hahahahah

0

To nie mecz Barcy, więc nie powinno być dylematów jeśli dziewczyna jest fajna :)
ale trzeba było lepiej dobrać termin spotkania :P

1

Na bogato powróciła Liga Mistrzów :D

1

Wszystkiego najlepszego!! :)

0

Nie no pewnie, na Barcelonę każdy składa donosy, jak nie Kluby to prezes, komisje za jakieś bezpodstawne oskarżenia. A Klub nie boni swoich piłkarzy tylko umywa ręce. Rozumiem gdyby Pique walił rasistowskimi tekstami, a on wykonał tylko gest jak dziesiątki innych piłkarzy. Paranoja !!

17

Złoty chłopak. Widać, że jest wychowankiem Klubu i reprezentuje go w najlepszy możliwy sposób.

0

Co za gość, kozak :)

46

Serce się łamie, szefuńcio jest jedyny w swoim rodzaju :(

2

Mistrz hahaha

2

Czy tylko mnie czka się już okienkiem transferowym?? Koszmar z lata powrócił :(

0

Cud !!!! to nie była kwestia godzina, a tygodni ale udało się !

2

Tego nie da się już ani czytać ani słuchać, to jest jak koszmar. Działania władz na rynku transferowym są uwłaczające i poniżające dla Klubu.

0

hahahahaha Frank

0

To prawda Klub jest ponad piłkarzem, ale nie zmienia faktu, że teraz jedna nadzieja w Messim, a nowe władze i zmiany są konieczne bo aktualnie Klub zmierza ku samozagładzie.

0

Teraz mają ponad 200 milionów i kogo kupili??? Paulinho ? Messi jest nietykalny to jeden z ostatnich symboli wielkiej Barcelony, jeśliby do tego doszło to pora umierać, chociaż już w obecnej sytuacji można śmiało podcinać sobie żyły.

0

Znowu kwestia godzi?? Ludzie to jest jakaś paranoja, wstyd i hańba dla Klubu, teraz to nawet szkoda mi tego Coutinho, który wszystko postawił na jedną kartę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

A czy on w ogóle był, kiedyś blisko ? :/

0

To jest porażka Barcelony , Neymara a sukces Kataru i ojca Neya. Tragos

0

Nie chcę mi się wierzyć, że odejdzie. Przecież Barcelony nie można porównywać ze sztucznym PSG, piszą bo muszą. Już tyle piłkarzy zmieniło klub, już takie transfery były w tym okienku,ze hohoho . Jeśli jednak Ney odejdzie, jego przyjście było mało warte, ale wierze w to, że zostanie !

0

Ale chodziło mi o realne pieniądze od kibica, bo często słyszy się teksty typu: to ja płacę pensje piłkarzowi. Oczywiście bez kibiców ten sport by nie istniał, ale to nie zmienia faktu, że prawdziwy kibic wspiera a nie gwiazda. Jeszcze niedawno był artykuł o kibicach Realu, którzy gwiżdżą na swoich piłkarzy i polała się fala hejtu, że takich właśnie kibiców ma Real. Więc wyczuwam tu lekką hipokryzję ;)

2

Tak naprawdę "kasa z kibiców" do jakieś 20-25% reszta to inne źródła :) ja rozumiem, że jeśli zespół gra kiepsko można go krytykować i wymagać od Barcelony bardzo dużo, ale jeśli jest taka sytuacja jak teraz prawdziwy kibic ma obowiązek wspierać zespół i stać za nim murem!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?