Klaudinho
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wrocław
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ejj mam pytanie...
Czy to prawda że jest możliwość ponownego zakazu transferowego? Bo już nwm... Aż się boję jak to będzie :(
1
Moim zdaniem Barcelona jednak w tym roku nie zasłużyła sobie na ten superpuchar Hiszpani ponieważ zagrała w pierwszym meczu Fatalnie dlatego zasłużenie poprzez te błędy z pierwszego meczu przegrała.....
Gratuluję Wygranej Athelticowi i proszę to nie wina "pojedynczych graczy" lecz CAŁEGO składu na czele z Lucho :) Visca el Barca!
0
Ok dzięki...... Kurde na chacie mam nc+ tylko teraz jestem u babci i klapa ;/ najwyżej na necie się obejrzy :)
0
Cześć mam pytanie odnośnie najbliższego meczu Superpucharu Europy czy będzie Transmisja w telewizji naziemnej? Z góry dziękuję za odpowiedź ;) VeB
0
Dzięki ;) już zmieniony :D
0
Grupa nie jest zła dla Polski :D Bardzo Przyzwoita
0
Nie jest jak "narazie" źle ;)
0
Nie chodzi o t Nie byłem jego zwolnienikiem ale w tym roku robi kawał dobrej roboty nwm jakby to było z innymi na jego miejscu. A propo wyborów Bartomeu rywalem jest można powiedzieć tylko Laporta oni w walce się teraz tylko liczą. Moje zdanie i tak nic nie zrobi bo Socios zadecydują jak chcą po prostu chciałem tylko się podzielić moją opinią :)
0
Oj w tą twoją wypowiedź nie miał bym pewności gościu wie gdzie jest i w jakim klubie. Przede wszystkim ma pojęcie o transferach ja z niego jako z zarządu jestem najbardziej zadowolony :)
Pozdrawiam ;D
6
Wszystko wszystkim ale poprzez ostatnie ruchy, posunięcia Bartka to ja bym na niego zaglosował. Na początku byłem zdecydowanym zwolennikiem Laporty, ale jak usłyszałem że gdyby on wygrał wybory to Braida OUT odrazu cały mój tok myślenia zmienił się. Faktycznie te afery różne są częściowo dużą winą Bartka ale popatrzcie z innej strony teraz jest odwalany kawał dobrej roboty :D
Moim zdaniem lepiej dla klubu by było gdyby Bartomeu wygrał te wybory. To jest wyłącznie moja opinia. Niech Socios wybiorą dobrze i mądrze VeB
0
You make May Day xD
5
Oficjalnie Lucho zostaje w Barcelonie
Brawooo Lucho mądry wybór jesteś najlepszy
VAMOOS LUCHO VAMOOS BARÇA
41
Messi strzela 1 bramkę - Barca zdobywa pierwsze trofeum.
Messi strzela 2 bramki - Barca zdobywa drugie trofeum
Finał LM - If you know what I mean :D
0
Dzięki :) nawet fajne te stroje są.....
0
A wiadomo coś o 3 komplecie?
Proszę o odpowiedź bo jestem ciekawy :D
0
Plotki plotki i jeszcze raz plotki
0
Mam pytanie czy to prawda że ktoś z naszego tridence może odejść przez brak pieniędzy na pensje ich :\
3
Już po całym ciele przechodzą mi ciarki przed tym meczem ^^ Barco pokaż co potrafisz
Vamoos Barca Vamoos
0
Moim zdaniem jest świetny waleczny lecz nie pasował by do systemu Barcy
widziałbym w Barcelonie chętnie Pogbe lub Verattiego
0
Hahah dobre dawaj Juvee!!!
0
Juve jesteśmy z tobą!!!
Wygrajcie to i pokażcie im że nie liczy się kasa
Vamos Juve!
0
Hahah dobre ale Pedro w Juventusie czemu nie?
0
Moim zdaniem pogba to świetny młody ambitny i walczący do końca piłkarz wart jest te 70mln ale nigdy bym mu nie dał tak wysokiej pensji
Jeżeli doszłoby do tego transferu to ja widzę to tak 55mln + Pedro (który chce odejść)
Ale pomoc wyobrażam sobie Busi Insiesta lub Rakitić I Pogba
Podzielcie się swoją opinią o moim zdaniu Vamos
2
Moim zdaniem pogba to świetny młody i ambitny piłkarz wart jest te 70mln ale nigdy bym mu nie dał tak wysokiej pensji
Jeżeli doszłoby do tego transferu to ja widzę to tak 55mln + Pedro (który chce odejść)
0
hahaha dobre :D
0
Komentarz usunięty
3
Skoro Ibra powiedział , że wygramy LM to wygramy :D
0
Barca o finał z Juve? :P
0
Też tak myślę ;D
0
Jak myślicie kto przejdzie :
Real czy Atletico
Juventus czy Monaco???