O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 32
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ja nie wierze w Was... w to co piszecie. Jak można nie wierzyć w tych piłkarzy? Jakie wypalenie? Nie jesteście godni nazywać się kibicami tego klubu! Już zapomnieliście ile Ci mężczyźni przynieśli Wam radości, wspaniałych wspomnień? Zamiast wspierać ich, być z nimi zawsze to zaczynacie na nich wjeżdżać, krytykować. Pomyślcie sobie co oni teraz mają w głowie... Zawiedli poniekąd tyle milionów ludzi, co może myśleć Pique, pewnie obwinia siebie bardzo za przegraną i pierwszą bramke, co może myśleć Puyol... Jaki przygnębiony musi być Messi. Oni potrzebują wsparcia, ludzi którzy w nich wierzą. Tylko wtedy mogą wybiec na boisko w nastepnym meczu i pokazać na co ich stać. Tylko wtedy będą silni i tylko wtedy powrócą wspaniałe chwile. A Wy im w tym nie pomagacie... I Wy chcecie się nazywać Cules? Naprawdę wstyd.

Barca zawsze była, jest i będzie wielka! A my starajmy się jej pomóc krzycząc na każdym meczu z całych sił :

Visca el Barca!!

0

Ja myślę, że Ronaldo nie podszedł wcześniej do karnego bo się bał. Nie oszukujmy się, na tę chwilę Ronaldo jest ciut bliżej Złotej Piłki. Gdyby spaprał karnego to krytyka byłaby tak wielka że ZP by się troszkę oddaliła.

0

Cornieros....
no nie wiem. Musisz przysłać do redakcji pisemną zgodę swojej matki. Inaczej nie da rady.. Wybacz.

0

na wiocha.pl *

0

Konrado6,
hahahahaha. Good joke! Uważaj bo jeszcze parę takich komentarzy i wylądujesz ja wiocha.pl ;)

Zobacz wszystkie

0

Nie wiem czemu, ale bardzo lubię Jajko :D Podoba mi sie jak gra :)

0

No to chyba najlepszy aktualnie sklad Barcy :D Zobaczymy co pokażą :D

VeB!

0

Każego wkurza gra Chelsea ale jest jak jest. Odpadliśmy. Ale każdy z nas może dalej chodzi z podniesioną głową w koszulce Barcy! My nie mam się czego wstydzić, piłkarze jak i kibice pokazali, że jesteśmy silni, bardzo silni i każdy Barcy się boi! Nie wiem czy nie najbardziej boli mnie fakt, że bedziemy musieli czekać do następnego sezonu by zobaczyć naszych w LM. Pewnie i piłkarze już teraz chcieliby pokazać, że stać nas na więcej...
Visce el Barca!

0

Ja nie wierze w Was... w to co piszecie. Jak można nie wierzyć w tych piłkarzy? Jakie wypalenie? Nie jesteście godni nazywać się kibicami tego klubu! Już zapomnieliście ile Ci mężczyźni przynieśli Wam radości, wspaniałych wspomnień? Zamiast wspierać ich, być z nimi zawsze to zaczynacie na nich wjeżdżać, krytykować. Pomyślcie sobie co oni teraz mają w głowie... Zawiedli poniekąd tyle milionów ludzi, co może myśleć Pique, pewnie obwinia siebie bardzo za przegraną i pierwszą bramke, co może myśleć Puyol... Jaki przygnębiony musi być Messi. Oni potrzebują wsparcia, ludzi którzy w nich wierzą. Tylko wtedy mogą wybiec na boisko w nastepnym meczu i pokazać na co ich stać. Tylko wtedy będą silni i tylko wtedy powrócą wspaniałe chwile. A Wy im w tym nie pomagacie... I Wy chcecie się nazywać Cules? Naprawdę wstyd.

Barca zawsze była, jest i będzie wielka! A my starajmy się jej pomóc krzycząc na każdym meczu z całych sił :

Visca el Barca!!

0

Nie wiedziałem nic o tej stronie życia Henki. Tylko mu współczuć... Te wyznania sprawiły że jeszcze bardziej urósł w moich oczach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?