0

Oczywiście, że bez startu. Ale jak na fakt, z kim gra, oraz po jakiej przerwie, to gość sobie radzi. Lepiej od Cou, śmiałbym powiedzieć ^^

0

Od kilku dobrych lat nad graczami realu się tak spuszczają, wystarczy się przyzwyczaić.

0

Dziury bez asekuracji to zostawia Marcelo, od czegoś Rakiticia mamy po prawej stronie.. 2 kontrataki jak na 30m to nie tak dużo.

0

Dzisiejsza gra Semedo może się podobać:)

0

Zobaczysz, Roberto i Semedo ta sama flanka, jeśli nasza magiczna dwójka nie zagra :'D

0

Zakładając, że wyjdzie Bale i Vinic, to ta dwójka nic nie wskóra, kontry będą siadać, aż miło.. Jak Messiego nie będzie, wyjdziemy zapewne 4-4-2. Cou, tak czy siak większość meczu schodzi do środka, a mając Arthura nie potrzebujemy kolejnego rozgrywającego w okolicach koła środkowego.. A co do Malcoma, to mam nadzieję, że się mylisz i jak zagra, to pozamyka nam wszystkim gęby :')

0

Real jest groźniejszy na skrzydłach.

1

Strasznie widać, że jedno = drugie : /

0

Szczerze wątpię, że Valdek go posadzi bez konsultacji z nim..

0

Wikipedia właściwie Xd

0

58 lat marsjańskich.

0

No fakt, jak ktoś zapyta o wiek Messiego, to gugle mu ładnie odpowie, a tutaj go połkną bez przegryzania :p

0

Przynajmniej będziesz wiedział kogo na black listę wysłać :)

1

Ewidentnie obiektywna opinia, więc :'D Dobrze, że nie kierujesz się sympatiami, oraz wrogim nastawieniem..

0

Kolega z Wrocka?xD

0

Jutro przed/na treningu zdecydują.

0

Można, ale i tak jak Ci wyżej - zaczną Cię wyśmiewać :')

0

Logiczne - połowa środków na koncie.

0

Tutejsza ciemnota zlewa mu się z tłem, dobrze zrobił^^

3

CO ZA DRUKOWANIE XD Sędziowanie dzisiaj to porażka.

0

A po kilkudziesięciu meczach w lidze, skończy 3 w tabeli :')

4

Ślepy, ślepym - ale od czegoś Var mają..

0

Bo gra jednocześnie Vidal jak i Alenia.

0

Nooo, zauważyłem, że zaczął truchtać co mecz, masakra z nim.. : \

6

Pamiętajcie - VARcelona.

0

Bo Barcelona nie zdradza taktyki rywalowi :))

3

Widać wychowany w brazylijskich fawelach :P

0

3 różne wieki przeżyć.. Masakra :D

2

Ale dlaczego? Od zarania dziejów ludzie bogatsi, swoją przynależność do danej grupy społecznej okazywali za pomocą nabywania rzeczy materialnych, czy to wcześniej garderoba określała prestiż, czy aktualnie elektronika.. Oczywiście osoby, które przeznaczają na to parę miesięcznych wypłat to śmiech na sali, bo są i takie, ale nic dziwnego, że cała reszta, która może tak robić i potrzebuje atencji innych - tak robi^^ Niektórzy też po prostu oczekują maksymalnych korzyści technologicznych z używanego sprzętu, także generalizowanie i w tym przypadku, to głupie zapędy.

3

W Hiszpanii nie mają tak wyrafinowanego poczucia humoru, jak Ty, tam żyją pogodni ludzie, co ze wszystkiego się śmieją :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?