Kleps0n
Dołączył/a: kwiecień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Srogie grzybki
8
Ten Godlewską nago zobaczył, czy co xD
5
Dawajta remisuj to Belgia, bo obejrzałbym se taką dogrywkę. Czuję, że byłaby to zgoła inna, niż poprzednie D:
0
Lajkujcie by zobaczył !!!!111one
15
Do Socjopaty podał
0
Dziwne, że parenaście innych osób nie wzięło tego za bzdurę, jak Ty xD Faktycznie, lepsze widowisko
1
Za niedziałające kible, spadnie z ceny grubo, logiczne :p
20
Giroud to faktycznie sabotażysta, po tym jak Bruyne nie trafił w piłkę, złapał się za głowę xD
0
To co, sprzedaż BBC, Hazard, Mbappe, Icardi IN ?xD
1
Fellaini rosły chop, z tym afro na 2 metry wygląda xD
1
Dobra, z czarnego to jednak pożytek xD
1
Żiru podawał, a to francuski recydywista
10
Taki z niego rasista, jak z czarnego pożytek
0
A za dnia świeci słońce ? Z zagadnieniem pytanie retoryczne proszę się zapoznać :p Hiszpańskim sędziom już się upiekło, a czasami druki wszech czasów siadały na przełomie ostatnich lat
0
No i w sumie wyprawiali. Albo wyprawiał :p
1
Przecież to nawet pytanie nie było, czysta ironia. Chyba logiczne, że czysto teoretycznie neutralne osoby są wybierane do sędziowania. Zwykłe podśmiechujki z mojej strony
0
Poluzuj portki ok :((
21
Wait, to jest Urugwajski sędzia? I on sędziuje mecz Francji ?xD
4
Wykarmi nimi następne pokolenia :D
7
To potwierdza, pamiętajcie
0
Żiru wyrasta na bohatera xD
0
Jakie 4 gościu ? A gdzie 5 z 2008 ? Jak już kopiujesz, to sprawdź co wklejasz
0
A uj z nim xD Kwestia, że przytoczyli sytuacje z repki Francji, bo teraz mi się przypomniało, ze to Pogby i inne czarnuszki bekę z tego robili
0
Tyle, że to już dorośli ludzie stary. Jak śmieszkujesz z kogoś w towarzystwie, to jak ktoś nie jest napuszony, to Ci sie nie oberwie xD
15
Co to za brednie? Z tego Donatello to nawet on się śmieje, sporo filmików było jak sobie żartują, na jednym nawet dostał tą maskę w opakowaniu po luksusowych bodaj butach xD Dobra atmosfera, chłopak ewidentnie nieśmiały, to od razu burze robią jakby go tam bili, bo nie ryczy i kwiczy z żarcików jak reszta bydła
0
To dobrze, że jakieś blisko wschodnie kluby nie mają go na celowniku xD
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6106310.html
trochę mu to zajęło, nie powiem xD
6
Brak inwestycji, źle.. Inwestycje, źle.. Jak tu dogodzić D:
0
Ale za Pepa to samograje były, złota generacja kuurła D:
0
Turnieju zapewne tak