0

Srogie grzybki

8

Ten Godlewską nago zobaczył, czy co xD

5

Dawajta remisuj to Belgia, bo obejrzałbym se taką dogrywkę. Czuję, że byłaby to zgoła inna, niż poprzednie D:

0

Lajkujcie by zobaczył !!!!111one

15

Do Socjopaty podał

0

Dziwne, że parenaście innych osób nie wzięło tego za bzdurę, jak Ty xD Faktycznie, lepsze widowisko

1

Za niedziałające kible, spadnie z ceny grubo, logiczne :p

20

Giroud to faktycznie sabotażysta, po tym jak Bruyne nie trafił w piłkę, złapał się za głowę xD

0

To co, sprzedaż BBC, Hazard, Mbappe, Icardi IN ?xD

1

Fellaini rosły chop, z tym afro na 2 metry wygląda xD

1

Dobra, z czarnego to jednak pożytek xD

1

Żiru podawał, a to francuski recydywista

10

Taki z niego rasista, jak z czarnego pożytek

0

A za dnia świeci słońce ? Z zagadnieniem pytanie retoryczne proszę się zapoznać :p Hiszpańskim sędziom już się upiekło, a czasami druki wszech czasów siadały na przełomie ostatnich lat

0

No i w sumie wyprawiali. Albo wyprawiał :p

1

Przecież to nawet pytanie nie było, czysta ironia. Chyba logiczne, że czysto teoretycznie neutralne osoby są wybierane do sędziowania. Zwykłe podśmiechujki z mojej strony

0

Poluzuj portki ok :((

21

Wait, to jest Urugwajski sędzia? I on sędziuje mecz Francji ?xD

4

Wykarmi nimi następne pokolenia :D

7

To potwierdza, pamiętajcie

0

Żiru wyrasta na bohatera xD

0

Jakie 4 gościu ? A gdzie 5 z 2008 ? Jak już kopiujesz, to sprawdź co wklejasz

0

A uj z nim xD Kwestia, że przytoczyli sytuacje z repki Francji, bo teraz mi się przypomniało, ze to Pogby i inne czarnuszki bekę z tego robili

0

Tyle, że to już dorośli ludzie stary. Jak śmieszkujesz z kogoś w towarzystwie, to jak ktoś nie jest napuszony, to Ci sie nie oberwie xD

15

Co to za brednie? Z tego Donatello to nawet on się śmieje, sporo filmików było jak sobie żartują, na jednym nawet dostał tą maskę w opakowaniu po luksusowych bodaj butach xD Dobra atmosfera, chłopak ewidentnie nieśmiały, to od razu burze robią jakby go tam bili, bo nie ryczy i kwiczy z żarcików jak reszta bydła

0

To dobrze, że jakieś blisko wschodnie kluby nie mają go na celowniku xD

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6106310.html

trochę mu to zajęło, nie powiem xD

6

Brak inwestycji, źle.. Inwestycje, źle.. Jak tu dogodzić D:

0

Ale za Pepa to samograje były, złota generacja kuurła D:

0

Turnieju zapewne tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?