0

Jeszcze tylko 3 dni i koniex urlopu:(

1

Jak tylko wstaną poleci na Ciebie fala hejtu

0

Idac takim tokiem myslenia barca nie powinna grac w la lidze

3

Najlepszych pilkarzy by kazdy kibic chcial w klubie, ale kazda proba zarobienia przez klub spotyka sie z krytyka wsrod was

0

W sumie to niewielka roznica

0

Chetnie tez sie dowiem co jest jego fenomenem. Probowalem wpasc na to, ale bezskutecznie

0

Zdziwie sie jesli bedzie trzeci. Tyle

0

Chyba ogladalem inny mecz. Czekalem na taki "komentarz" dzieki, dobranoc

1

Zlote pilki:D.

0

no te jego pileczki to jest cos niesamowitego

1

Akurat Suaraz byl najslabszy na boisku i dwie bramki tego nie zmieniaja

0

Co im napisales jak mozna wiedziec? Trzeba bylo wspomniec zeby zajrzeli tu czasem, bo w Polsce sami eksperci pilkarscy i nie tylko xd

0

No super. Rafinha, samper, denis, alena, vidal, arthur, busi, rakieta. Potem bedzie placz, ze wychowankowie szans nie dostaja. Pierwszych trzech powinno odejsc z klubu

0

Panie i Panowie robiny taktyczne komentarze i stawiany domy

0

Straci na medialnosci? Dwaa mecze kopal sie po czole i w 11 kolejki byl

0

Jeszcze "a" brakuje xd

0

Do pierwszej stluczki, dalej pojdzie gladko

0

Chyba tylko zatwardziali kibics realu. Zreszta lubi to jedno, a podziwiac drugie. Nie bylo takich, ktorzy nie podziwiali wtedy barcy

0

Nitro.to jest w miare spoko. Nie trzeba robic konta

0

Kto by wtedy zapierdalal na emerytow, albo nierobow?

0

Jaki spam xd.

0

Paco Alcacer.
A tak serio to jesscze wielu by sie znalazlo

0

Nie wierze, to nie fotomontarz? Nie ogladalem meczu, myslalem, ze przesadzacie z ta murawa xd

1

Jasne, ze tak. A myslisz, ze skad sa tu czasem te hiszpanskie wpisy, ktorych nikt nie rozumie?

1

Top 1 w ogole. Jak kluczowy by nie byl w rozegraniu i tych wszystkich bzdetach, o ktorych mowia jego obroncy nie tlumaczy, dlaczego potrafi zmarnowac 10 setek w meczu. Dla nnie jako kibica Barcelony niech gra w realu do emerytury, ale dla kibica pilki noznej to kryminal, ze taki gosc gra w takim klubie

0

Jak bedzieny przegrywac w 80 minucie tez Vidal za Cou? W 90 minucie jak wejda chkopaki to sie ograja

0

Jednak te komentarze ktos czyta!

0

Srednio sie nadaja w sensie oni do wykopkow

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No z tymi wykopkami to tak srednio bym powiedzial, chociaz moze sie myle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?