KochamTenKlub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
Słupsk
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ile CR7 ma bramek w 2013 ?
0
Chyba po meczu z Atletico dopiero , veB
0
PEDRO
0
pauzuje za zołte kartki
0
Nie Montoya jak dla mnie za późno się oriętuje , i za puzno podaje ....a Dani to robi zdecydowanie szybciej
0
Real z nimi grał ? . Jak tak to jaki był wynik >?
0
dalej na 1 msc :D VeB
0
3-0 ....
0
drufi karny ;(
0
costa nie trafil karnego yaeh
0
Valencia nie wie jak odpowiedziec na te 2 bramki :
0
uff . moglo byc 3-0
0
Myślę ze odwołają się od tej żółtej dla Ney11JR
0
gdzie na necie najlepiej obejżeć ?
0
OFICIALNIE POTWIERDZONE ZIOM :_
0
Neymar jako 9 byłby najlepszy pokazał to w środę
0
Offiicial : Pinto; Montoya, Piqué, Bartra, Alba; Song, Busquets, Iniesta; Alexis, Cesc, Neymar.
0
Sorry ale jak ustawic zdj profilowe tu
? :)
0
Sergi Roberto czemu nie gra ? WTF
0
Dongou jak by zagrał a wiem że nie zagra od początku było by zajebiscie , niech się chłopaczyna rozwija , veB
0
-.- ...
0
Nie wiem może zapomniałem , ale Był już duet Masche Bartra ?
0
skąd info ?
0
naa jakim kaanale oglądasz ?
0
taaak
0
gdzie oglądasz ?
0
po co Albie samochód jak i tak nie ma prawka ://
0
ej to teraz bedziemy mieli 2 miejsce ?
0
NIE ZYJE .
0
Ej Ziomeczki dacie linka dobrego aby móc obejrzeć mecz , bez zacinek :
))