0

ile CR7 ma bramek w 2013 ?

0

Chyba po meczu z Atletico dopiero , veB

0

PEDRO

0

pauzuje za zołte kartki

0

Nie Montoya jak dla mnie za późno się oriętuje , i za puzno podaje ....a Dani to robi zdecydowanie szybciej

0

Real z nimi grał ? . Jak tak to jaki był wynik >?

0

dalej na 1 msc :D VeB

0

3-0 ....

0

drufi karny ;(

0

costa nie trafil karnego yaeh

0

Valencia nie wie jak odpowiedziec na te 2 bramki :

0

uff . moglo byc 3-0

0

Myślę ze odwołają się od tej żółtej dla Ney11JR

0

gdzie na necie najlepiej obejżeć ?

0

OFICIALNIE POTWIERDZONE ZIOM :_

0

Neymar jako 9 byłby najlepszy pokazał to w środę

0

Offiicial : Pinto; Montoya, Piqué, Bartra, Alba; Song, Busquets, Iniesta; Alexis, Cesc, Neymar.

0

Sorry ale jak ustawic zdj profilowe tu
? :)

0

Sergi Roberto czemu nie gra ? WTF

0

Dongou jak by zagrał a wiem że nie zagra od początku było by zajebiscie , niech się chłopaczyna rozwija , veB

0

-.- ...

0

Nie wiem może zapomniałem , ale Był już duet Masche Bartra ?

0

skąd info ?

0

naa jakim kaanale oglądasz ?

0

taaak

0

gdzie oglądasz ?

0

po co Albie samochód jak i tak nie ma prawka ://

0

ej to teraz bedziemy mieli 2 miejsce ?

0

NIE ZYJE .

0

Ej Ziomeczki dacie linka dobrego aby móc obejrzeć mecz , bez zacinek :
))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?