Trzeba sie za siebie Wziać stawiałabym na pigue ummtti do konca sezonu w maszerano w mniej waznych meczach ::) i pomoc denis busi iniesta tylko dobrze rozlozyc sily 3 trudne wyjazdy ma real :) nie wierze ze sie nie potkna :) z sevilla mecz prawdy u siebie jak tam wygraja :) to znaczy ze sa w niebotycznej formie ! ale my wierzmy panowie ! rok temu barca miala taka przewage stracila glupio real na 3 frontach plus kontuzje ma i tak graja to nie moze trwac wiecznie jak w piosence nic nie moze wiecznie trwac !!
Trzeba sie za siebie Wziać stawiałabym na pigue ummtti do konca sezonu w maszerano w mniej waznych meczach ::) i pomoc denis busi iniesta tylko dobrze rozlozyc sily 3 trudne wyjazdy ma real :) nie wierze ze sie nie potkna :) z sevilla mecz prawdy u siebie jak tam wygraja :) to znaczy ze sa w niebotycznej formie ! ale my wierzmy panowie ! rok temu barca miala taka przewage stracila glupio real na 3 frontach plus kontuzje ma i tak graja to nie moze trwac wiecznie jak w piosence nic nie moze wiecznie trwac !!
Komentarze
0
musi ryzykowac takie składy bo celem naszym jest liga mistrzow i rewanz z attletico :) real ucieka niestety
0
Trzeba sie za siebie Wziać stawiałabym na pigue ummtti do konca sezonu w maszerano w mniej waznych meczach ::) i pomoc denis busi iniesta tylko dobrze rozlozyc sily 3 trudne wyjazdy ma real :) nie wierze ze sie nie potkna :) z sevilla mecz prawdy u siebie jak tam wygraja :) to znaczy ze sa w niebotycznej formie ! ale my wierzmy panowie ! rok temu barca miala taka przewage stracila glupio real na 3 frontach plus kontuzje ma i tak graja to nie moze trwac wiecznie jak w piosence nic nie moze wiecznie trwac !!
0
musi ryzykowac takie składy bo celem naszym jest liga mistrzow i rewanz z attletico :) real ucieka niestety
0
Trzeba sie za siebie Wziać stawiałabym na pigue ummtti do konca sezonu w maszerano w mniej waznych meczach ::) i pomoc denis busi iniesta tylko dobrze rozlozyc sily 3 trudne wyjazdy ma real :) nie wierze ze sie nie potkna :) z sevilla mecz prawdy u siebie jak tam wygraja :) to znaczy ze sa w niebotycznej formie ! ale my wierzmy panowie ! rok temu barca miala taka przewage stracila glupio real na 3 frontach plus kontuzje ma i tak graja to nie moze trwac wiecznie jak w piosence nic nie moze wiecznie trwac !!