Jasne, przecież:
- atak Navasa na Suarez a był tak brutalny, że bramkarz powinien dodatkowo ujrzeć jeszcze czerwoną kartkę
- Ronaldo wywrócił się sam bo najbliższy obrońca był dobre 5 metrów od niego
Nie mam oczywiście pewności, ale przypuszczam, że 222 baniek Neymar ma (wersja oficjalna, przed sądem):
1. Zarobiona dotąd kasa (jest tego trochę, być może nawet całość)
2. Reszta - kontrakt (wizerunkowy, nie sportowy) na promowanie.... czegoś tam ... np. MŚ w Katarze.
Prosta sprawa?
Jeżeli tak jest (oficjalnie) jak napisałem powyżej to... żaden dowód na negocjacje kontraktu (sportowego) przed wykupem kontraktu w Barcelonie.
Uwierz, tu wchodzą w grę dzuesiątki/setki milionów dolarów także nie takie tagiem głowy jak my myślały nad tym żeby nie wykonać "fałszywego ruchu" przed czasem.
No właśnie jakby miała tę "oczywistość" czarno na białym to by wydała oświadczenie, powołując się na nią, bo nikt nie ma wątpliwości, że tak było i nikt NIE MA DOWODÓW że tak było. A w sądzie zwykle o dowody chodzi...
Myślisz, że Neymar od miesiąca milczy bo obraził się na cały świat?
I wierzysz, że to przypadek, że akurat w ostatnich godzinach lipca ( jak twierdzi Neymar senior przed upływem czasu na wpłacenie premii) Barca zdeponowała czek by dać czas notariuszowi przed... wrześniem? Serio?
Podaj JEDEN dowód, że Ney negocjował z PSG przed wykupem kontraktu.
JEDEN DOWÓD. Słucham
Jasne, przecież:
- atak Navasa na Suarez a był tak brutalny, że bramkarz powinien dodatkowo ujrzeć jeszcze czerwoną kartkę
- Ronaldo wywrócił się sam bo najbliższy obrońca był dobre 5 metrów od niego
Idę o duży zakład, że Barcelona wypłaci te 26 baniek Neymarowi seniorowi (+ oczywiście odsetki + koszty sądowe)
Klub zapewne też zdaje sobie z tego sprawę ale woli przegrać w sądzie (a sprawa będzie trochę trwała) niż ponieść teraz kolejną spektakularną wizerunkową porażkę (już sam transfer nią jest). A tak... za ... jakiś czas info o wypłacie zaległej premii przejdzie bez większego echa.
Jedno pytanko:
Po co klub deponował 31. lipca czek z równowartością premii jak zobowiązany był ją zapłacić dopiero po 1. września?
I wierzysz, że to przypadek, że akurat w ostatnich godzinach lipca ( jak twierdzi Neymar senior przed upływem czasu na wpłacenie premii) Barca zdeponowała czek by dać czas notariuszowi przed... wrześniem? Serio?
Podaj JEDEN dowód, że Ney negocjował z PSG przed wykupem kontraktu.
JEDEN DOWÓD. Słucham
No właśnie jakby miała tę "oczywistość" czarno na białym to by wydała oświadczenie, powołując się na nią, bo nikt nie ma wątpliwości, że tak było i nikt NIE MA DOWODÓW że tak było. A w sądzie zwykle o dowody chodzi...
Myślisz, że Neymar od miesiąca milczy bo obraził się na cały świat?
Komentarze
2
Jasne, przecież:
- atak Navasa na Suarez a był tak brutalny, że bramkarz powinien dodatkowo ujrzeć jeszcze czerwoną kartkę
- Ronaldo wywrócił się sam bo najbliższy obrońca był dobre 5 metrów od niego
0
Nie mam oczywiście pewności, ale przypuszczam, że 222 baniek Neymar ma (wersja oficjalna, przed sądem):
1. Zarobiona dotąd kasa (jest tego trochę, być może nawet całość)
2. Reszta - kontrakt (wizerunkowy, nie sportowy) na promowanie.... czegoś tam ... np. MŚ w Katarze.
Prosta sprawa?
Jeżeli tak jest (oficjalnie) jak napisałem powyżej to... żaden dowód na negocjacje kontraktu (sportowego) przed wykupem kontraktu w Barcelonie.
Uwierz, tu wchodzą w grę dzuesiątki/setki milionów dolarów także nie takie tagiem głowy jak my myślały nad tym żeby nie wykonać "fałszywego ruchu" przed czasem.
0
No właśnie jakby miała tę "oczywistość" czarno na białym to by wydała oświadczenie, powołując się na nią, bo nikt nie ma wątpliwości, że tak było i nikt NIE MA DOWODÓW że tak było. A w sądzie zwykle o dowody chodzi...
Myślisz, że Neymar od miesiąca milczy bo obraził się na cały świat?
0
I wierzysz, że to przypadek, że akurat w ostatnich godzinach lipca ( jak twierdzi Neymar senior przed upływem czasu na wpłacenie premii) Barca zdeponowała czek by dać czas notariuszowi przed... wrześniem? Serio?
Podaj JEDEN dowód, że Ney negocjował z PSG przed wykupem kontraktu.
JEDEN DOWÓD. Słucham
0
Podaj JEDEN dowód, że Ney negocjował z PSG przed wykupem kontraktu.
JEDEN DOWÓD. Słucham.
2
Jasne, przecież:
- atak Navasa na Suarez a był tak brutalny, że bramkarz powinien dodatkowo ujrzeć jeszcze czerwoną kartkę
- Ronaldo wywrócił się sam bo najbliższy obrońca był dobre 5 metrów od niego
1
Idę o duży zakład, że Barcelona wypłaci te 26 baniek Neymarowi seniorowi (+ oczywiście odsetki + koszty sądowe)
Klub zapewne też zdaje sobie z tego sprawę ale woli przegrać w sądzie (a sprawa będzie trochę trwała) niż ponieść teraz kolejną spektakularną wizerunkową porażkę (już sam transfer nią jest). A tak... za ... jakiś czas info o wypłacie zaległej premii przejdzie bez większego echa.
Jedno pytanko:
Po co klub deponował 31. lipca czek z równowartością premii jak zobowiązany był ją zapłacić dopiero po 1. września?
0
I wierzysz, że to przypadek, że akurat w ostatnich godzinach lipca ( jak twierdzi Neymar senior przed upływem czasu na wpłacenie premii) Barca zdeponowała czek by dać czas notariuszowi przed... wrześniem? Serio?
Podaj JEDEN dowód, że Ney negocjował z PSG przed wykupem kontraktu.
JEDEN DOWÓD. Słucham
0
No właśnie jakby miała tę "oczywistość" czarno na białym to by wydała oświadczenie, powołując się na nią, bo nikt nie ma wątpliwości, że tak było i nikt NIE MA DOWODÓW że tak było. A w sądzie zwykle o dowody chodzi...
Myślisz, że Neymar od miesiąca milczy bo obraził się na cały świat?
0