0

@jeykey1543 A jak skończyły się ostatnie edycje LM? Była jedna 11 + 3 zmienników których używał Valverde, musimy wzmacniać swoją kadrę skoro robią to inni..

0

Niech cała ta bajka z Neymarem się skończy. Jak by to się nie zakończyło, to będzie to dla nas źle. Przyjdzie - pośmiewisko dla zarządu, po wszystkich aferach z nim.
Nie przyjdzie - porażka dla klubu na rynku transferowym, nie ściągnięcie ( jakby nie było) jednego z najlepszych piłkarzy świata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?