KondiCules
Dołączył/a: lipiec 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LatajacyHolender No z dupy porównanie bo Piątek nie miał i nie ma podjazdu do Auby
0
@Pablozeusz kto się spina? XD normalnie zapytałem bo nie miałem okazji oglądać meczu
0
@LatajacyHolender co za porównanie z dupy w ogóle xD gdzie Piątek a gdzie Auba
0
@Pablozeusz a co źle zrobił?
0
@xavi890 o czym ty piszesz człowieku?
0
@LatajacyHolender czyli to że w ostatnich 4 meczach strzelił 7 bramek i zaliczył 3 asysty nie ma znaczenia? XD
7
Ja mógłbym go już w ogóle nie oglądać na boisku
3
Felix powinien podejść do wolnego na treningu ładnie mu siadało
2
@LatajacyHolender co z tego że w ostatnich 4 meczach strzelił 7 bramek
0
I my coś mamy zwojować w Europie?
0
Ja pierd… Yamal niech wchodzi za tego drewniaka
6
@MarcelNJ11 xDD
0
@MateuszDoniec dokładnie nie pamiętam kto zagrywał bodajże Gundo.. Gdzie mógł wyjść sam na sam ale źle przyjął piłkę i Witsel mu ją wybił
1
@szczurzysyn co za prymityw..
8
Ktoś dalej będzie bronić Lewego że nie dostaje piłek?
2
Ledwo zaczęli a Lewy już w gazie
0
Ten gość mówi o tym żeby grać lepiej?
0
@Wizz777w punkt nawet przy bramce Felixa domagał się piłki gdzie chyba stał nawet na 16 metrze
0
@FATTOMY nawet jak strzelają koledzy z drużyny to nie widać u niego jakiejś szczególnej radości
1
Lewy błagam daj już sobie spokój..
17
Ale ten Raphinha jest tragiczny
1
I bardzo dobrze bo tą grą nie zasługujemy nawet na top5
2
Xavi ma zamiar zajechać Cancelo rozumiem?
0
@Wizz777 Casado by zagrał lepiej niż Romeu
0
@xavi890 czyli chu** się znasz i tyle
4
Hahah Xavi nie uczy się na błędach wpuszczają ten wóz z węglem zwanym Romeu
3
Lewy jest niesamowity xD gość nie potrafi przyjąć piłki ale do podpowiadania i machania łapami jest pierwszy
2
Czemu nasz super strzelec nie wyłożył dla Araujo do pustej?
5
@xavi890 Co mają do tego gole w lidze mistrzów? Też jestem zdania że Luis jest lepszym napastnikiem
3
W sumie nic nowego