0

@LatajacyHolender No z dupy porównanie bo Piątek nie miał i nie ma podjazdu do Auby

0

@Pablozeusz kto się spina? XD normalnie zapytałem bo nie miałem okazji oglądać meczu

0

@LatajacyHolender co za porównanie z dupy w ogóle xD gdzie Piątek a gdzie Auba

0

@Pablozeusz a co źle zrobił?

0

@xavi890 o czym ty piszesz człowieku?

0

@LatajacyHolender czyli to że w ostatnich 4 meczach strzelił 7 bramek i zaliczył 3 asysty nie ma znaczenia? XD

7

Ja mógłbym go już w ogóle nie oglądać na boisku

3

Felix powinien podejść do wolnego na treningu ładnie mu siadało

2

@LatajacyHolender co z tego że w ostatnich 4 meczach strzelił 7 bramek

0

I my coś mamy zwojować w Europie?

0

Ja pierd… Yamal niech wchodzi za tego drewniaka

6

0

@MateuszDoniec dokładnie nie pamiętam kto zagrywał bodajże Gundo.. Gdzie mógł wyjść sam na sam ale źle przyjął piłkę i Witsel mu ją wybił

1

@szczurzysyn co za prymityw..

8

Ktoś dalej będzie bronić Lewego że nie dostaje piłek?

2

Ledwo zaczęli a Lewy już w gazie

0

Ten gość mówi o tym żeby grać lepiej?

0

@Wizz777w punkt nawet przy bramce Felixa domagał się piłki gdzie chyba stał nawet na 16 metrze

0

@FATTOMY nawet jak strzelają koledzy z drużyny to nie widać u niego jakiejś szczególnej radości

1

Lewy błagam daj już sobie spokój..

17

Ale ten Raphinha jest tragiczny

1

I bardzo dobrze bo tą grą nie zasługujemy nawet na top5

2

Xavi ma zamiar zajechać Cancelo rozumiem?

0

@Wizz777 Casado by zagrał lepiej niż Romeu

0

@xavi890 czyli chu** się znasz i tyle

4

Hahah Xavi nie uczy się na błędach wpuszczają ten wóz z węglem zwanym Romeu

3

Lewy jest niesamowity xD gość nie potrafi przyjąć piłki ale do podpowiadania i machania łapami jest pierwszy

2

Czemu nasz super strzelec nie wyłożył dla Araujo do pustej?

5

@xavi890 Co mają do tego gole w lidze mistrzów? Też jestem zdania że Luis jest lepszym napastnikiem

3

W sumie nic nowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?