KondzioK70
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
31.12.2014 okej?
0
biali kolejne trofeum, a my z kolejnym pseudo trenerem :/
0
Narazie to Illara(!) sobie lepiej radzi w realu niż rakitić w barcy :d
0
ta piękna kobieta to Neymar?
0
gdzie grał? ????
2
Tak, wszystko pod Real bo są beznadziejni i przegrywają z każdym od 20 meczy... Ogarnijcie sie płaczki.
0
Munir, nie pomyliłem się :)
0
Suarez na ławe, munir in.
0
Operon wydawnictwo
0
Coś słabo z tym naszym Suarezem, lepszy był Alexis nie sądzicie?