0

31.12.2014 okej?

0

biali kolejne trofeum, a my z kolejnym pseudo trenerem :/

0

Narazie to Illara(!) sobie lepiej radzi w realu niż rakitić w barcy :d

0

ta piękna kobieta to Neymar?

0

gdzie grał? ????

2

Tak, wszystko pod Real bo są beznadziejni i przegrywają z każdym od 20 meczy... Ogarnijcie sie płaczki.

0

Munir, nie pomyliłem się :)

0

Suarez na ławe, munir in.

0

Operon wydawnictwo

0

Coś słabo z tym naszym Suarezem, lepszy był Alexis nie sądzicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?