Konrado137
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od początku okna Barca szuka lewoskrzydłowego...Silva wydymał Bace podpisał nowy kontrakt, Arszawin-ten to już chyba do końca kariery zostanie w tym Zenicie, Capel-Pep nie bardzo sie nim interesuje...a tu prosze bardzo np. Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, świetna drużyna Argentyny i....jeden z aktorów widowiska finałowego meczu i wcześniejszych meczy Angel di Maria...świetny technicznie, filigranowy, szybki ofensywny pomocnik...podobno zadeklarował, że przyszły sezon zamierza spędzić w Benfice ale może odpowiednia oferta i rozmowy agentów skłoniłyby go do przejścia nie do jakiegoś średniaka tylko naszej wspaniałej wielkiej Barcy!..myśle ,że byłby to całkiem udany transfer i bardzo dobre wzmocnienie dla lewej linii pomocy/ataku Barcelony.