Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@nowy19pl teraz też nie mieliśmy jakiegoś trudnego terminarzu, a jakoś pogubiliśmy punkty. Może być ciężko, bo jeszcze mecze z Realem u siebie, Atletico i Bilbao na wyjedzie, Betis u siebie.
0
@Criss18Barca oj to prawda
4
Niesamowite jaki regres zalicza Valencia. Jeszcze 4 lata temu wygrywali grupę w lm, wygrywali copa del rey, a teraz dryfują gdzieś po strefie spadkowej. Ciężkie ostatnio życie kibica Barcy, Valenci i reprezentacji Polski xD
1
@LionelM95 szczególnie, że w finale były słabe totki, pamiętam jak się mówiło wtedy, że tenkto wygra półfinał barca - live ten zostanie zwycięzcą ligi mistrzów. Przegrane z Romą, Bayernem, Realem i innymi nie bolą chociaż w połowie tak mocno jak ta z liverpoolem.
0
@dzefrej234 takiego napadziora to już pewnie nie będzie
1
Którego sezonu Barcy wam najbardziej szkoda?
Mi osobiście 18/19, lider ligi ze sporą przewagą, finał pucharu króla i zaliczka w postaci 3-0 z live w półfinale. Udało się wygrać jedynie ligę, też mam wrażenie, że gdyby sięgnęli po lm wtedy to parce na nią teraz nie byłoby takie duże.
0
@norbi77 moze trochę źle to ująłem. Oni potrafią wygrywać przegrane mecze, wystarczy popatrzeć na tamten sezon, który miał być u nich przejściowy, a wygrali ligę i lm. My jesteśmy fenomenem w tym sezonie, bo potrafimy zdominować takich rywali, żeby potem przegrać z leganes czy innym las palmas, albo odwalić coś takiego jak w meczu z Atletico. Ten spadek formy trwa już dwa miesiące więc jest o co się martwić szczególnie, że zaraz zacznie się decydująca faza sezonu.
0
@Nieznajomy rozwaliliśmy 9 punktową przewagę w 4 kolejki bodajże, na dodatek brak przynajmniej jednej wygranej w ostatnich 3 meczach domowych jest frajerstwem. Wiadomo, że sezon trwa i mogą jeszcze zamknąć mi mordę, ale już za długo im kibicuję, żeby się jakoś łudzić xd
0
Co roku jest gadanie, że mamy młodych piłkarzy, że to sezon przejściowy i tak od 2015 roku. Gen frajerstwa wiecznie żywy, my nie potrafimy przegrywać w „normalny” sposób, zawsze coś musi się odwalić. Real może mieć połowę kadry w szpitalu, a resztę bez formy, a i tak są groźni i nigdy nie odwaliliby czegoś takiego jak barca np w meczu z Bayernem, liverpoolem czy nawet coś takiego jak my w tym sezonie. Nie sądziłem, w kiedykolwiek to powiem, ale Real jest z 2/3 półki nad nami i takie są fakty.