Myśle , że ten temat powienien zostac zamknięty. Obie strony zachowały się nie najlepiej. Wiadomo , że trener powienien dawac przykład , ale wszyscy znamy Mourinho. Nie ciągnijmy tego dalej , skupmy się na zbliżających się meczach.
Do dziś pamietam Jego bramke w LM z Chelsea (tak , tą z "czuba" z przed pola karnego) i to bez ogladania powtorek na YT. Strzelił mase goli , które sa ponadczasowe , ale tę zapamietałem najbardziej. Mój ulubiony piłkarz , legenda . Nawet z matką oglądałem mecze i jest to jej ulubiony piłkarz , ale to tak na marginesie :) .
A ja , żeby was zdołowac napisze , iż byłem w Barcelonie (wakacje). Zwiedziłaem stadion (trofea , boisko , miejsce do wypoczynku) a koło tego obiektu przechodziłem niemalże codziennie , bo hotel miałem ok. 500m od stadionu. Szkoda tylko , że nie mogłem zostac dłużej , bo szkował sie mecz z Milanem i chętnie bym poszedł. Generalnie widok na boisko - przeswietny , zapiera dech w piersiach , tym bardziej jeśli kibicujesz temu klubowi od dziecka , a stadion widziałem tylko w TV.
Jestem kibicem Barcy , ale lubie tez inne kluby . Jednym z nich jest Inter.
@Azulgran
Przypomnij sobie połfinał z przed roku Barca - Chelsea , kiedy to Barca nie powinna wygrac . Było tam tyle kontrowersji ... z reszta sami wiecie. Wiec nie pisz takich głupstw . Jestem po prostu obiektywny :)
Według mnie Eto'o grał o wiele lepiej od Ibry. Dobrze , że teraz mamy Ville , bo ktos bedzie strzelac te bramki. Zlatana moge pochwalic jedynie za bramki przeciwko Arsenalowi.
Rozumiem go . Jest swietym defensywnym pomocnikiem , a wiadomo , nikt nie lubi siedziec na ławce , zwłaszcza , jesli jest to zawodnik takiej klasy. Teraz pretensje mozna miec do Pepa , a nie do agenta Toure. Nie wiem czemu wystawial Busqa , skoro ten jest o klase słabszy od Yayi.
Do dziś pamietam Jego bramke w LM z Chelsea (tak , tą z "czuba" z przed pola karnego) i to bez ogladania powtorek na YT. Strzelił mase goli , które sa ponadczasowe , ale tę zapamietałem najbardziej. Mój ulubiony piłkarz , legenda . Nawet z matką oglądałem mecze i jest to jej ulubiony piłkarz , ale to tak na marginesie :) .
Myśle , że ten temat powienien zostac zamknięty. Obie strony zachowały się nie najlepiej. Wiadomo , że trener powienien dawac przykład , ale wszyscy znamy Mourinho. Nie ciągnijmy tego dalej , skupmy się na zbliżających się meczach.
Komentarze
0
@skorupa1117
dzięki.
@Antimadridista~
no to wszystkiego naj. ;D
0
Licze na przyjemny prezent w moje urodziny : >
0
Myśle , że ten temat powienien zostac zamknięty. Obie strony zachowały się nie najlepiej. Wiadomo , że trener powienien dawac przykład , ale wszyscy znamy Mourinho. Nie ciągnijmy tego dalej , skupmy się na zbliżających się meczach.
0
Do dziś pamietam Jego bramke w LM z Chelsea (tak , tą z "czuba" z przed pola karnego) i to bez ogladania powtorek na YT. Strzelił mase goli , które sa ponadczasowe , ale tę zapamietałem najbardziej. Mój ulubiony piłkarz , legenda . Nawet z matką oglądałem mecze i jest to jej ulubiony piłkarz , ale to tak na marginesie :) .
0
A ja , żeby was zdołowac napisze , iż byłem w Barcelonie (wakacje). Zwiedziłaem stadion (trofea , boisko , miejsce do wypoczynku) a koło tego obiektu przechodziłem niemalże codziennie , bo hotel miałem ok. 500m od stadionu. Szkoda tylko , że nie mogłem zostac dłużej , bo szkował sie mecz z Milanem i chętnie bym poszedł. Generalnie widok na boisko - przeswietny , zapiera dech w piersiach , tym bardziej jeśli kibicujesz temu klubowi od dziecka , a stadion widziałem tylko w TV.
0
Jestem kibicem Barcy , ale lubie tez inne kluby . Jednym z nich jest Inter.
@Azulgran
Przypomnij sobie połfinał z przed roku Barca - Chelsea , kiedy to Barca nie powinna wygrac . Było tam tyle kontrowersji ... z reszta sami wiecie. Wiec nie pisz takich głupstw . Jestem po prostu obiektywny :)
0
Według mnie Eto'o grał o wiele lepiej od Ibry. Dobrze , że teraz mamy Ville , bo ktos bedzie strzelac te bramki. Zlatana moge pochwalic jedynie za bramki przeciwko Arsenalowi.
0
Rozumiem go . Jest swietym defensywnym pomocnikiem , a wiadomo , nikt nie lubi siedziec na ławce , zwłaszcza , jesli jest to zawodnik takiej klasy. Teraz pretensje mozna miec do Pepa , a nie do agenta Toure. Nie wiem czemu wystawial Busqa , skoro ten jest o klase słabszy od Yayi.
0
Do dziś pamietam Jego bramke w LM z Chelsea (tak , tą z "czuba" z przed pola karnego) i to bez ogladania powtorek na YT. Strzelił mase goli , które sa ponadczasowe , ale tę zapamietałem najbardziej. Mój ulubiony piłkarz , legenda . Nawet z matką oglądałem mecze i jest to jej ulubiony piłkarz , ale to tak na marginesie :) .
0
Myśle , że ten temat powienien zostac zamknięty. Obie strony zachowały się nie najlepiej. Wiadomo , że trener powienien dawac przykład , ale wszyscy znamy Mourinho. Nie ciągnijmy tego dalej , skupmy się na zbliżających się meczach.