O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 0

Komentarze

0

@skorupa1117

dzięki.

@Antimadridista~

no to wszystkiego naj. ;D

0

Licze na przyjemny prezent w moje urodziny : >

0

Myśle , że ten temat powienien zostac zamknięty. Obie strony zachowały się nie najlepiej. Wiadomo , że trener powienien dawac przykład , ale wszyscy znamy Mourinho. Nie ciągnijmy tego dalej , skupmy się na zbliżających się meczach.

0

Do dziś pamietam Jego bramke w LM z Chelsea (tak , tą z "czuba" z przed pola karnego) i to bez ogladania powtorek na YT. Strzelił mase goli , które sa ponadczasowe , ale tę zapamietałem najbardziej. Mój ulubiony piłkarz , legenda . Nawet z matką oglądałem mecze i jest to jej ulubiony piłkarz , ale to tak na marginesie :) .

0

A ja , żeby was zdołowac napisze , iż byłem w Barcelonie (wakacje). Zwiedziłaem stadion (trofea , boisko , miejsce do wypoczynku) a koło tego obiektu przechodziłem niemalże codziennie , bo hotel miałem ok. 500m od stadionu. Szkoda tylko , że nie mogłem zostac dłużej , bo szkował sie mecz z Milanem i chętnie bym poszedł. Generalnie widok na boisko - przeswietny , zapiera dech w piersiach , tym bardziej jeśli kibicujesz temu klubowi od dziecka , a stadion widziałem tylko w TV.

Zobacz wszystkie

0

Jestem kibicem Barcy , ale lubie tez inne kluby . Jednym z nich jest Inter.

@Azulgran

Przypomnij sobie połfinał z przed roku Barca - Chelsea , kiedy to Barca nie powinna wygrac . Było tam tyle kontrowersji ... z reszta sami wiecie. Wiec nie pisz takich głupstw . Jestem po prostu obiektywny :)

0

Według mnie Eto'o grał o wiele lepiej od Ibry. Dobrze , że teraz mamy Ville , bo ktos bedzie strzelac te bramki. Zlatana moge pochwalic jedynie za bramki przeciwko Arsenalowi.

0

Rozumiem go . Jest swietym defensywnym pomocnikiem , a wiadomo , nikt nie lubi siedziec na ławce , zwłaszcza , jesli jest to zawodnik takiej klasy. Teraz pretensje mozna miec do Pepa , a nie do agenta Toure. Nie wiem czemu wystawial Busqa , skoro ten jest o klase słabszy od Yayi.

0

Do dziś pamietam Jego bramke w LM z Chelsea (tak , tą z "czuba" z przed pola karnego) i to bez ogladania powtorek na YT. Strzelił mase goli , które sa ponadczasowe , ale tę zapamietałem najbardziej. Mój ulubiony piłkarz , legenda . Nawet z matką oglądałem mecze i jest to jej ulubiony piłkarz , ale to tak na marginesie :) .

0

Myśle , że ten temat powienien zostac zamknięty. Obie strony zachowały się nie najlepiej. Wiadomo , że trener powienien dawac przykład , ale wszyscy znamy Mourinho. Nie ciągnijmy tego dalej , skupmy się na zbliżających się meczach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?