Koorsik
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Bogan @maciejsonFCB Ta strona już od dawna schodzi na psy. Dzieciaki wrzucają tu jakieś głupoty, które mają być niby śmieszne, a efekt jest odwrotny. Żenada.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kurkmen To podziel się tymi informacjami z innymi :)
1
@koksik2700 Zgadzam się. Pudzian to prosty i szczery człowiek z zasadami, takich lubię i szanuję najbardziej :)
6
@FC1899Barca No to mam nadzieję, że to będzie działało w dwie strony mianowicie dla osób, które nie są karane za popełnianie wykroczeń (jak ja) stawki będą mniejsze niż aktualnie.
0
@Rocky_Bilbao Następny...
1
@Pawci023x Ja lubię patrzeć jak mi wbijają igiełkę w żyłę :) W tamtym tygodniu dwa razy pobierali mi krew bo robiłem badania :D
0
@Essos nie :) (znaki)
0
@RomanHoffer A ja w zasadzie byłem z tym pogodzony od dłuższego czasu, ale to właśnie dlatego, że już wcześniej zdawałem sobie sprawę, że to się stanie, więc może było mi trochę łatwiej to zaakceptować.
2
@BART97 no byłoby dziwne jakby pisała i wyszła (:
19
@Firestone to my się na niego nabraliśmy :)
0
@adi7adi8 Ty się zweryfikowałeś tym 'xD' na końcu wypowiedzi. Mentalnie dorosły człowieczku.
0
Komentarz usunięty
0
@Ferran @barcelonaLM @adi7adi8 @tristan87 @Rust_Cohle tego oczekiwałem po wpisie, dzieciaczki się zweryfikowały :D
1
Śmiejecie się nieraz z kafejki, a wy na tym forum niby ile macie lat? Przeżywacie jakiś głupi konkurs piosenek jak by to miało być coś poważnego. Spamujecie tu na forum od godziny. Lepiej zajmijcie się czymś pożytecznym albo idźcie chlać jak przystało na sobotę lub do spania.
1
@Medrzakoo01 TAK dla Lewego w Barcelonie
0
@Firestone Wydaje mi się, że Cou rozgrywa dobry sezon w AV, więc ktoś chętny powinien się na niego znaleźć.
15
Żadnych negocjacji z Aston Villa. Nie chcą dać 40 baniek za Cou to Arsenal je wyłoży albo Totki. Żadnych promocji dla angielskich klubów, ktore siana mają i tak za dużo.
1
@MSN30 siemka :D cóż za przypadek, ja też wybieram się w czwartek na kilka dni z dziewczyną do Wrocka :D
12
Nie mogę się doczekać tego stadionu :)
3
Ktoś jest w stanie powiedzieć czy to jakieś konkretne wzmocnienie? Nie oglądam Milanu, więc nie wiem jak gra.
12
@AmigoBlancos skończ już się podniecać tutaj
1
@Bykunn kartek nie dostali to niech chociaż przegrają :)
0
Klub powinien jak najszybciej zidentyfikować tych socios, którzy odsprzedali Niemcom bilety i odebrać im karty członkowskie. Wstyd.
0
@Kondziubarca żółta max
25
Kolejny ekspert finansowy :D
3
@Kapitan hawk Bo co? Bo w innych krajach nie zdarzają się takie chore sytuacje?!
1
Roman doszedł na wizji :D
5
Komentarz usunięty
42
Bye Bye Spotify