Kosa_10
Dołączył/a: październik 2012
Sosnowiec
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Bilbao *
0
Od kiedy Rojiblancos to Athletic Bilbago ?
0
Falkąąą
0
Villa w koncu zgolił brode : D
0
,, Argentyńczyka Leo Messiego, zwycięzcy dwóch ostatnich edycji plebiscytu " a nie trzech ? :)
0
no samochody dobre dostali
0
ble ble ble
0
Gdyby chodziło o jakąś ,,gwiazdę" z Madrytu już by leciała
0
Wg MD lepszy i niech takim wyjda
0
Orłoś nie popłacz sie przypadkiem .
0
ale dużo polskich transmisji :D
0
Szkoda , że znów ze straconymi bramkami :) Ale najważniejsze zwycięstwo .
0
Świetny skład :) Cesc , a Iniesta bez różnicy obaj są świetnymi piłkarzami .
0
PRZEWIDYWALNY SKŁAD :
Valdes , Alves , Pique , Mascherano , Alba , Xavi , Busquets , Cesc , Pedro , Messi i Villa
0
czas podbić Jajorke
0
bardzo fajny wywiad no i Iniesta prywatnie musi byc bardzo sympatyczny .
0
0
v1shoR puknij sie w łeb lepiej , jak masz takie bzdury pisać
0
Drogba :)
0
Gimbusy śpią to i minusy nie lecą
0
super fotka nie ma co , wypiął sie tyłkiem i hejże :)
0
a mnie martwi ze sie weekend konczy
0
0
Jakoś sobie tego nie moge wyobrazić
0
Barcelona B 4-1 :) Czekam na ,,nius"
0
0
Dobry skład oby sie potwierdził , Villa w koncu tam gdzie jego miejsce ;D
0
,,Tęsknicie? " Ani troche koszykowka najgłupszy sport
0