9

Visca El Barca. !!!!! Dawac Kochana Barcelono . To co było ostatnio rozdzielamy grubą kreską i bez marudzenia kibicujmy Naszym!!!

0

Ja pierdo.. ale dramat

0

Oni grają tak jak ja z kumplami na orliku :D. Umiejętności może i są ale wszystko na stojąco , zero ruchu.

0

A Tobie proponuje walczyć z głupota i próżnością . Zacznij od siebie zmieniać świat.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

I co Waszym zdaniem , pisze tu do użytkowników anty Lewandowski. Xavi przesadzał że wystawiał go kiedy tylko mógł ? Gołym okiem widać jego brak i nie chodzi tylko o bramki.

2

Gra ,gra . Ale poziom komentowania tego meczu przez komentatorów jest poniżej jakiejkolwiek oceny. Dramat . Z chęcią bym ich wyłączył i zostawił tylko atmosferę stadionowa w głośniku.

11

Gdyby każdy chociaż w połowie miał takie serce i pazur do gry jak Gavi to nie byłoby mocnych na Nas.Co to jest za gość . Puyol ogląda i się uśmiecha jak to widzi :)

11

Ale brak De Jonga póki co mocno rzuca się w oczy w środku pola.

22

Ale się to miło ogląda a jeszcze bardziej cieszy fakt że prawdziwi kibice mają tydzień odpoczynku od fali hejtu i narzekań przez wiecznych maruderów . Visca El Barca !!!

2

Tak jest Lewy !!!! Visca El Barca !!!

4

Ale ten Oriol jest dobry. Wiedziałem że się odnajdzie ale nie spodziewałem się że aż tak Mnie na plus zaskoczy . Oby tak dalej !

0

Komentarz usunięty

1

@Desperados21 jak widzę takie wpisy to powinny być blokowane .

1

@BISHBASHBOSH te psy coraz bardziej i częściej wkur.... Ale niestety wysyp tego jest i trzeba to znieść

4

Lewy z jakim kunsztem te karne wykonuje. Pełna profeska !!!

1

I obys Lewy do 40 albo i dłużej dał radę grać a póki co wszystko na to wskazuje

1

@aiven nagraj filmik , bo chciałbym to zobaczyć . Chyba że ty z tych co tylko pie....ola a gówno robią

1

Odbiegając już od kibicowania Barcelonie ale mecz póki co jest szybki może się podobać ,bo w końcu coś się dzieje .Dodam jeszcze że mam ciutke że Lewy się dzisiaj przełamie i strzeli ;)

0

Ta wiadomość zrobiła Mi dzień.

2

Oj Henry wirtuozem jesteś świetnym ale myślicielem już nie do końca.

0

No i pięknie !!!Oby w drugiej połowie nie sposcili z tonu i grali z taką werwą. Visca El Barca !!!!!

1

Kibicujmy Naszym i liczmy podania do tyłu Sergiego Roberto ;)

3

W 100 % zgadzam się z Autorem.

1

Roberto zagraj kiedyś pilke kontrującą a nie hamującą.

2

@najs Gavi Mnie nie irytuje:)

3

Spokojnie nie wygląda to źle a w zasadzie wyglądało to dobrze dopóki bramki nie straciliśmy pechowo. Świetny mecz Kessiego. Damy radę , trzeba uciszyć tego viniciusa,bo mało kto Mnie tak irytuje jak on.

2

@pienaar to nie jest zdecydowanie moment na dawanie szans

8

Ehhh aż żal przeglądać te komentarze. Nie mogę dzisiaj oglądać meczu ,zobaczyłem wynik i mówię zajebiście , czego nie można powiedzieć o wielu wpisach "kibiców" wiecznie marudzących. Współczuję życia i pozdrawiam. Visca El Barca !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?