Koziol333
Dołączył/a: luty 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Visca El Barca. !!!!! Dawac Kochana Barcelono . To co było ostatnio rozdzielamy grubą kreską i bez marudzenia kibicujmy Naszym!!!
0
Ja pierdo.. ale dramat
0
Oni grają tak jak ja z kumplami na orliku :D. Umiejętności może i są ale wszystko na stojąco , zero ruchu.
0
A Tobie proponuje walczyć z głupota i próżnością . Zacznij od siebie zmieniać świat.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
I co Waszym zdaniem , pisze tu do użytkowników anty Lewandowski. Xavi przesadzał że wystawiał go kiedy tylko mógł ? Gołym okiem widać jego brak i nie chodzi tylko o bramki.
2
Gra ,gra . Ale poziom komentowania tego meczu przez komentatorów jest poniżej jakiejkolwiek oceny. Dramat . Z chęcią bym ich wyłączył i zostawił tylko atmosferę stadionowa w głośniku.
11
Gdyby każdy chociaż w połowie miał takie serce i pazur do gry jak Gavi to nie byłoby mocnych na Nas.Co to jest za gość . Puyol ogląda i się uśmiecha jak to widzi :)
11
Ale brak De Jonga póki co mocno rzuca się w oczy w środku pola.
22
Ale się to miło ogląda a jeszcze bardziej cieszy fakt że prawdziwi kibice mają tydzień odpoczynku od fali hejtu i narzekań przez wiecznych maruderów . Visca El Barca !!!
2
Tak jest Lewy !!!! Visca El Barca !!!
4
Ale ten Oriol jest dobry. Wiedziałem że się odnajdzie ale nie spodziewałem się że aż tak Mnie na plus zaskoczy . Oby tak dalej !
0
Komentarz usunięty
1
@Desperados21 jak widzę takie wpisy to powinny być blokowane .
1
@BISHBASHBOSH te psy coraz bardziej i częściej wkur.... Ale niestety wysyp tego jest i trzeba to znieść
4
Lewy z jakim kunsztem te karne wykonuje. Pełna profeska !!!
1
I obys Lewy do 40 albo i dłużej dał radę grać a póki co wszystko na to wskazuje
1
@aiven nagraj filmik , bo chciałbym to zobaczyć . Chyba że ty z tych co tylko pie....ola a gówno robią
1
Odbiegając już od kibicowania Barcelonie ale mecz póki co jest szybki może się podobać ,bo w końcu coś się dzieje .Dodam jeszcze że mam ciutke że Lewy się dzisiaj przełamie i strzeli ;)
0
Ta wiadomość zrobiła Mi dzień.
2
Oj Henry wirtuozem jesteś świetnym ale myślicielem już nie do końca.
0
No i pięknie !!!Oby w drugiej połowie nie sposcili z tonu i grali z taką werwą. Visca El Barca !!!!!
1
Kibicujmy Naszym i liczmy podania do tyłu Sergiego Roberto ;)
3
W 100 % zgadzam się z Autorem.
1
Roberto zagraj kiedyś pilke kontrującą a nie hamującą.
2
@najs Gavi Mnie nie irytuje:)
3
Spokojnie nie wygląda to źle a w zasadzie wyglądało to dobrze dopóki bramki nie straciliśmy pechowo. Świetny mecz Kessiego. Damy radę , trzeba uciszyć tego viniciusa,bo mało kto Mnie tak irytuje jak on.
2
@pienaar to nie jest zdecydowanie moment na dawanie szans
8
Ehhh aż żal przeglądać te komentarze. Nie mogę dzisiaj oglądać meczu ,zobaczyłem wynik i mówię zajebiście , czego nie można powiedzieć o wielu wpisach "kibiców" wiecznie marudzących. Współczuję życia i pozdrawiam. Visca El Barca !!!