0

BAN!

mod

0

Ja gram jak messi xD jade na chamca byle do przodu i zwodu urzyć xD

0

Jak oglądać przez justina?

jakiś kod wpisać?

0

Ban - Mod!

0

A ja zagarnąłem autograf Puyola xD

0

Ktoś wie którędy i kiedy Barca będzie wychodzić ze stadionu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?