O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3415
  • Liczba komentarzy 23
  • Polecenia 35

Komentarze

1

Jeżeli zagramy tak jak z Manchesterem to wygrana będzie tylko formalnością. Na pewno Liverpool jest bardziej nastawiony na ofensywę niż Manchester, a z takimi drużynami Barcelonie się zwyczajnie lepiej gra. Liverpool jest zdeterminowany, żeby wygrać PL i LM, ale jestem przekonany, że ich przygoda się skończy właśnie na półfinale. Wierzę, że po 4 latach doczekamy się kolejnego triumfu w LM.

0

Zdziwisz się. Obok Brazylii i Argentyny Urugwaj to najlepsza drużyna Ameryki Południowej i nigdy nie można ich lekceważyć.

0

Może i masz rację, ale satysfakcja z wczorajszego wyniku w pełni mi wystarcza. W jakimś stopniu utarliśmy Wam nosa za lanie z poprzedniej edycji LM.:)

0

Nie ma takiej opcji, kolego.:) Czas na zemstę.

0

Nie zmienia to jednak faktu, że starzejący się Iniesta sam nie jest w stanie udźwignąć ciężaru gry na sobie. Di Maria byłby najbardziej uniwersalnym graczem z naszej linii pomocy, na pewno pod względem napędzania akcji byłby postacią wiodącą, postacią kluczową dla naszego zespołu. Miałem na myśli to, że reszta może nauczyłaby się od niego takich aspektów rozgrywki jak strzał z dystansu czy ciągłe nękanie rywala, a nie cofanie do najbliższego jak to ma w zwyczaju Gomes czy ostatnimi czasy Rakitić. Szanuję Wasze zdanie, nie musicie być zwolennikami tego transferu, tylko żeby później nie było lamentu, że podstawowa jedenastka jest wyczerpana trudami sezonu, a my nie mamy klasowego zmiennika.

Zobacz wszystkie

19

Brakuje nam zwrotnego i dynamicznego pomocnika, który napędzałby te akcje. Nie oszukujmy się, ale patrząc na szybkość Busquetsa, Gomesa i Rakiticia jestem po prostu zażenowany. Grali dzisiaj jak muchy w smole, grają ostatnio takie drewno, że to już przestaje być śmieszne. Okaże się, że ten Paulinho jeszcze odbuduje nasz środek pola, ale na chwilę obecną to jest dramat, totalna katastrofa...VeB!

3

Oczywistym jest, że bohaterem dzisiejszego meczu był Leo, ale największe wrażenie wywarł na mnie S. Roberto w naszej ostatniej kontrze. Poderwał zespół do walki w kluczowym momencie spotkania. Gdyby nie jego rajd przez całe boisko prawdopodobnie mecz zakończyłby się remisem.

3

To jest prawdziwe piękno futbolu. Po golu Sergiego latałem po domu jak małe dziecko, nie miałem kontroli nad moimi nogami, przypływ emocji spowodował, że byłem tam gdzie oczy poniosły. Dopiero po pewnym czasie to wszystko do mnie dotarło. Cóż za wspaniałe przeżycie. Jedno z najpiękniejszych w moim życiu... VeB♡♡♡

3

Chłopakom należy się wielki szacunek za ich dzisiejszą postawę. W każdym była widoczna wola walki, pełne zaangażowanie w wydarzeniach na boisku, grali do samego końca. Smutno, że przygoda z LM dzisiaj się zakończyła, a właściwie juź w Turynie, ale Juve grało bardzo konsekwentnie, ich dzisiejsza organizacja na boisku była nienaganna i to oni bardziej zasłużyli na ten awans. Życzę im jak najlepiej i mam nadzieję, że trafią w półfinale na panów z Madrytu, którym wybiją z głowy finał. Tak czy siak nasza ekipa udowodniła, że jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa w lidze. Musimy tylko zagrać w niedzielę z tak samo dużym poświęceniem jak dzisiaj, a będzie dobrze, a wręcz bardzo dobrze.VeB♡♡♡

2

Ma 28 lat, więc doświadczenie na pewno jakieś posiada, przydałby się rasowy PO, który zastąpiłby Roberto, który ostatnimi czasy kompletnie sobie nie radzi, z drugiej jednak strony gość nie zalicza się do młodzików, a nam potrzebna jest świeża krew pełna energii i woli walki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?