O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5209
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 4

Komentarze

0

Graliśmy bez Busiego i z Mathieu - a to dużo zmienia..
Nie wiem czemu LE daje tak mało pograć Albie, przecież to świetny zawodnik. Zdarzają się mu błędy ale w takim meczu jak ten tydzień temu w Turynie obecność Rudego mnie załamała..
Reasumując wierzę! VEB

0

A redakcji dalej nie opuszczają emocje :D

Od 17 godzin artykuł nie ruszony :))
*Barca udowodniła, że jest najlepszym zespołem w ostatnich 10 latach.!

0

Tak moim zdaniem.
Ter Stegen - Pique, Umtiti, Alba - Roberto, Rakieta, Busi, Iniesta - MSN

4

Ivan wszedł w mecz z PSG dobrze i to on powinien grać od pierwszej minuty!

0

:)

Zobacz wszystkie

4

Ivan wszedł w mecz z PSG dobrze i to on powinien grać od pierwszej minuty!

0

Wracaj Tito

0

:)

0

Graliśmy bez Busiego i z Mathieu - a to dużo zmienia..
Nie wiem czemu LE daje tak mało pograć Albie, przecież to świetny zawodnik. Zdarzają się mu błędy ale w takim meczu jak ten tydzień temu w Turynie obecność Rudego mnie załamała..
Reasumując wierzę! VEB

0

Bierzcie go ! Nie lubie go !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?