KrecikOwsik
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Na pewno? http://www.fcbarca.com/64052-real-madryt-gratuluje-barcelonie.html?p=1
0
Z jednej strony masz rację. Ale z drugiej, jeśli ktoś robi coś źle to nie należy tego owijać w bawełnę. Puyol się ostatnio wypowiedział o Messim mówiąc, że nikt nie ma prawa go krytykować bo tyle dał Barcelonie. Niestety (podobnie jak z Casillasem w Realu) jeśli gra źle to trzeba o tym powiedzieć niezależnie od zasług. Ma gorszy okres w sezonie więc nie ma co tego ukrywać. Czym innym wspieranie, a czym innym mówienie, że Enrique jest słabym trenerem.
Barcelona ma w tej chwili potężny skład (szczególnie ofensywnie), nie da się temu zaprzeczyć. Jednak czy to jest zasługa Enrique? Szczerze wątpię. Uważam, że genialnych trenerów (faktycznie mocno wpływających na grę zespołu) jest niewielu. Enrique pozwala chłopakom grać więc wygrywają jak tylko nie mają dołka formy.
Może zostanę za to zjechany ale genialnym trenerem jest na przykład Simeone, który wyciągnął Atletico do równej walki z Barcą i Realem znikąd. Sprzedał połowę składu i dalej gra na najwyższym poziomie.
Natomiast moim zdaniem Lucho będzie trenował Barcę póki Messi będzie ciągnął drużynę. Co by nie mówić, Suarez i Neymar to nie ten poziom, przynajmniej póki co. Jeśli Messi gra swoje, Barca ma prawie pewne zwycięstwo, jeśli Messi ma dołek - loteria.