Swietnie że w lutym/marcu nie ma obniżki formy jak to było co roku, zauważyliście? Ale czy ktoś wie może jak się spisuje w Chelsea Cesc? Czy jak co roku obnizył loty w tym momencie sezonu?
Dokładnie, Arsenal zrobił interes o jakim nawet nie marzył i dalej myśli że kupił po prostu "dobrego" piłkarza. Patrząc na PL i na sposób gry Alexisa wnioskuje, że będzie tam naprawdę WYSOKO w tabeli strzelców :D Kto wie czy nie WYSOKO nad drugim strzelcem ligi :D Tam będą przecież grać pod niego! :D
tak będzie, ale jak za 5 lat nie bedzie Iniesty to powiesz sobie "mmmm to byl kurde gość" sle pomyślisz o takim Andresie jak ten w pierwszym meczu LM z Atletico a nie o takim jakiego obserwowaliśmy wczoraj prawda? ;/
Komentarze
0
Ile kosztował?
0
0
Czy jako kibic, moge wysłaś redakcji jakiś artykuł swojej roboty w nadziei, że jeśli sie spodoba to trafi na stronę? Jest tu taki system? :D
0
Ronaldo odleciał Messiemu znów ;/
1
Swietnie że w lutym/marcu nie ma obniżki formy jak to było co roku, zauważyliście? Ale czy ktoś wie może jak się spisuje w Chelsea Cesc? Czy jak co roku obnizył loty w tym momencie sezonu?
13
Cesca bym nie ruszał, chłopak grając na swojej pozycji nie na fałszywej 9 i przez pierwsze 70% sezonu jest naprawde bezkonkurencyjny :)
3
CESC kurw.... bez jaj!
2
Dokładnie, Arsenal zrobił interes o jakim nawet nie marzył i dalej myśli że kupił po prostu "dobrego" piłkarza. Patrząc na PL i na sposób gry Alexisa wnioskuje, że będzie tam naprawdę WYSOKO w tabeli strzelców :D Kto wie czy nie WYSOKO nad drugim strzelcem ligi :D Tam będą przecież grać pod niego! :D
2
sezon temu (nie rzeba daleko szukać) wszyscy chętnie sprzedaliby Alexisa, czyż nie?
1
tak będzie, ale jak za 5 lat nie bedzie Iniesty to powiesz sobie "mmmm to byl kurde gość" sle pomyślisz o takim Andresie jak ten w pierwszym meczu LM z Atletico a nie o takim jakiego obserwowaliśmy wczoraj prawda? ;/