0

Mou najlepszym trenerem ? No chyba nie. Pep powinien wygrać ;/

0

szkoda :(

0

Porażka ten komentator. Dobrze, ze nie mowi Elvis...

0

Nie rozumiem po co. Mamy dosyć już defensywnych pomocników od niego. Jesli dojdzie dot ego transferu, w co oczywiście wątpie to będzie to wyrzucenie 12 mln w błoto :)

0

Dobrze. Będzie z niego dobry piłkarz :) Ja w niego wierze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?