0

jedyne czego sie obawiam to spadek formy w ktory nas pewnie dopanie Lutym :) ale rewanz na CN :):)

0

Biedne Losowanie !!!! masakra !!!!

0

Masakraaa bedzie ;/ te koszulki pewnie beda paskudne, alee do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic..

0

Wesol03

Piona !

0

Jak byśmy trafili na Inter to Rafy i tak juz raczej by nie było ;) pozatym juz nie ma słabych przeciwników :D Wydaje mi sie ze najgorsza opcja jest Milan.. alee bedzie Git :)

VeB !

0

Druga Twarz Pepa wymiata :D

0

Wydaje mi sie że nagrodę powinien wygrac Messi. Cały rok forma 101% ciągle strzela, asystuje, zadziwia umiejetnosciami i ambicja :) Numer 1 na Świecie ;) Xavi - mozg druzyny Barcelony jak i Reprezentacji gra Świetnie ale wydaje mi się że to za mało żeby wygrac z Messim. Iniesta - fenomen i magik jego zagrania w meczu sprawiaja że człowiek łapie się za głowe i krzyczy "CO ON ZROBIŁ?!?!" z wielkim podziwem, sezon dobry ale bramka w Finale i dwa czy 3 zagrania w meczu to za mało żeby przebić Boga teraźniejszej piłki którym jest Messi. Jedynym powodem dlaczego Xavi lub Iniesta moga wygrac ta nagrode to Mundial. A co do messiego na mundialu to:

Wydaje mi sie że praca z Aguero i Tevezem wygladała by o wiele lepiej jak z Higuainem, a tak w ogole to powinien grac w napadzie a nie w środku jako rozgrywajacy. Ale przeciez Maradona to nie Trener ;/

Nie krzyczeć na mnie wyraziłem Tylko swoje zdanie, do którego mam Prawo !!! Pozdrawiam Prawdziwych Kibiców Barcelony i Realu ;)

Visca el Barca !

0

8,5 Ocena goal.com 9

Nie rozumiem tej oceny patrzac na statystyki z tego meczu.

0

Świetny artykuł..

Dzięki ;)

0

ale całe szczescie nie padła, a już myslałem że bedzie podobny mecz do tego z poprzedniego sezonu 1:1 ;)

0

nie ubliżaj mi ! Ty za to świecisz Inteligencja, jestes IDEAŁEM dosłownie jak Cristiano Ronaldo z tej IDEALNEJ drużyny z IDEALNYM Trenerem.

0

WŁAŚNIE!!!!!!

"Chodzi o to że patrzy się na pewne sytuacje u rywala i się je krytykuje"

Mamy prawo poniewaz jestesmy u siebie na stronie i Kibicujemy w meczu Real-Valencja - Valencji ! dlatego padaja zaraz takie wypowiedzi typu "bo sedzia frajer dał czerwona kartke, i pedały wygrały" Dzisiaj w meczu Barcelony mogł odgwizdać Karnego dla Osasuny ale tego nie zrobił ;) jezeli sie lepiej poczujesz to moim zdaniem to był słabszy mecz Barcelony w tym sezonie, dużo strat i niedokładnych podan, mielismy troche szczescia ze nie stracilismy bramki ;) wygralismy pewnie i ładnie 3:0.

0

na dwa złote trzeba sobie zapracowac, ja zapracowałem i czemu niby miałbym Ci je oddać za darmo ?

Za kopa w dupe może byc ?

0

czemu mówisz że to jest ślepe patrzenie ? co masz na mysli w ogole mówiac ślepe patrzenie ? że Barca gra źle ? czy że nie padaja tu zadne słowa samokrytyki ?

0

ale nie powiedziałem że bym zamienił Victora na Ikera.

0

Może nie maja powodów do Krytyki i uważaja ta drużynę za idealna. (nikt nie jest idealny). Ja uważam że Barcelona Realowi moze pozazdroscić Tylko i wyłacznie bramkarza.

0

Powiem Ci tak: rozumiem że chcesz podyskutować ale to chyba nie jest najlepsze miejsce na tego typu rzeczy. Nie rozumiem też czemu niby chcesz wybić z głow tych Ludzi ich własne zdanie?

0

na jaki temat chcesz dyskutowac ?

0

Ciekawe gdzie byliscie cwaniaki po 13 kolejce, Teraz Real wygrał 2:0 po słabym moim zadaniem meczu obu druzyn :D

Piąteczka i cisnąć na swoja strone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

fanRealu7

Piąteczka ;D idz sobie komentować na rm.pl, i ciesz sie ze zwyciestwa poki mozesz ;)

0

Ronaldo Klase pokazał w meczu z Barcelona, zreszta tak samo jak Ramos ;)

0

oby przez to zadnej kontuzji sie nikt nie nabawił ;/

0

Bardziej bym zastanawiał się nad prawa stroną..

0

stawiam 1:4 lub 1:5 ;)

0

media "wyolbrzymiły" heh :P

Zachował sie jak rolnik na meczu B klasy

0

Burak i Tyle !

0

www.allgoals.pl

0

Iniesta < Ozil

Hahahaha :D

a Ja > Messi :):):):)

0

Messi, Villa, Messi, 3-0 i Siema :P

0

a żeby był taki pogrom w stylu 6:2 :D ciekawe jak po meczu by sie wypowiedział :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?