Krukuuu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jedyne czego sie obawiam to spadek formy w ktory nas pewnie dopanie Lutym :) ale rewanz na CN :):)
0
Biedne Losowanie !!!! masakra !!!!
0
Masakraaa bedzie ;/ te koszulki pewnie beda paskudne, alee do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic..
0
Wesol03
Piona !
0
Jak byśmy trafili na Inter to Rafy i tak juz raczej by nie było ;) pozatym juz nie ma słabych przeciwników :D Wydaje mi sie ze najgorsza opcja jest Milan.. alee bedzie Git :)
VeB !
0
Druga Twarz Pepa wymiata :D
0
Wydaje mi sie że nagrodę powinien wygrac Messi. Cały rok forma 101% ciągle strzela, asystuje, zadziwia umiejetnosciami i ambicja :) Numer 1 na Świecie ;) Xavi - mozg druzyny Barcelony jak i Reprezentacji gra Świetnie ale wydaje mi się że to za mało żeby wygrac z Messim. Iniesta - fenomen i magik jego zagrania w meczu sprawiaja że człowiek łapie się za głowe i krzyczy "CO ON ZROBIŁ?!?!" z wielkim podziwem, sezon dobry ale bramka w Finale i dwa czy 3 zagrania w meczu to za mało żeby przebić Boga teraźniejszej piłki którym jest Messi. Jedynym powodem dlaczego Xavi lub Iniesta moga wygrac ta nagrode to Mundial. A co do messiego na mundialu to:
Wydaje mi sie że praca z Aguero i Tevezem wygladała by o wiele lepiej jak z Higuainem, a tak w ogole to powinien grac w napadzie a nie w środku jako rozgrywajacy. Ale przeciez Maradona to nie Trener ;/
Nie krzyczeć na mnie wyraziłem Tylko swoje zdanie, do którego mam Prawo !!! Pozdrawiam Prawdziwych Kibiców Barcelony i Realu ;)
Visca el Barca !
0
8,5 Ocena goal.com 9
Nie rozumiem tej oceny patrzac na statystyki z tego meczu.
0
Świetny artykuł..
Dzięki ;)
0
ale całe szczescie nie padła, a już myslałem że bedzie podobny mecz do tego z poprzedniego sezonu 1:1 ;)
0
nie ubliżaj mi ! Ty za to świecisz Inteligencja, jestes IDEAŁEM dosłownie jak Cristiano Ronaldo z tej IDEALNEJ drużyny z IDEALNYM Trenerem.
0
WŁAŚNIE!!!!!!
"Chodzi o to że patrzy się na pewne sytuacje u rywala i się je krytykuje"
Mamy prawo poniewaz jestesmy u siebie na stronie i Kibicujemy w meczu Real-Valencja - Valencji ! dlatego padaja zaraz takie wypowiedzi typu "bo sedzia frajer dał czerwona kartke, i pedały wygrały" Dzisiaj w meczu Barcelony mogł odgwizdać Karnego dla Osasuny ale tego nie zrobił ;) jezeli sie lepiej poczujesz to moim zdaniem to był słabszy mecz Barcelony w tym sezonie, dużo strat i niedokładnych podan, mielismy troche szczescia ze nie stracilismy bramki ;) wygralismy pewnie i ładnie 3:0.
0
na dwa złote trzeba sobie zapracowac, ja zapracowałem i czemu niby miałbym Ci je oddać za darmo ?
Za kopa w dupe może byc ?
0
czemu mówisz że to jest ślepe patrzenie ? co masz na mysli w ogole mówiac ślepe patrzenie ? że Barca gra źle ? czy że nie padaja tu zadne słowa samokrytyki ?
0
ale nie powiedziałem że bym zamienił Victora na Ikera.
0
Może nie maja powodów do Krytyki i uważaja ta drużynę za idealna. (nikt nie jest idealny). Ja uważam że Barcelona Realowi moze pozazdroscić Tylko i wyłacznie bramkarza.
0
Powiem Ci tak: rozumiem że chcesz podyskutować ale to chyba nie jest najlepsze miejsce na tego typu rzeczy. Nie rozumiem też czemu niby chcesz wybić z głow tych Ludzi ich własne zdanie?
0
na jaki temat chcesz dyskutowac ?
0
Ciekawe gdzie byliscie cwaniaki po 13 kolejce, Teraz Real wygrał 2:0 po słabym moim zadaniem meczu obu druzyn :D
Piąteczka i cisnąć na swoja strone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
fanRealu7
Piąteczka ;D idz sobie komentować na rm.pl, i ciesz sie ze zwyciestwa poki mozesz ;)
0
Ronaldo Klase pokazał w meczu z Barcelona, zreszta tak samo jak Ramos ;)
0
oby przez to zadnej kontuzji sie nikt nie nabawił ;/
0
Bardziej bym zastanawiał się nad prawa stroną..
0
stawiam 1:4 lub 1:5 ;)
0
media "wyolbrzymiły" heh :P
Zachował sie jak rolnik na meczu B klasy
0
Burak i Tyle !
0
www.allgoals.pl
0
Iniesta < Ozil
Hahahaha :D
a Ja > Messi :):):):)
0
Messi, Villa, Messi, 3-0 i Siema :P
0
a żeby był taki pogrom w stylu 6:2 :D ciekawe jak po meczu by sie wypowiedział :D