0

Nie chce żeby Barca trafiła na Madryt. Te mecze robią się już trochę nudnawe i czasami aż nie chce się ich oglądać :P czekam aż Real odpadnie, nie chce ich w finale. Chciałbym żeby Barca trafiła na Apoel albo na Bayern. Apoel wszedł hukiem do LM chłopaki z Cypru radzą sobie świetnie i chciałbym ich zobaczyć przeciwko Barcy. Bayern zniszczył swojego przeciwnika i Bayern jak zawsze sprawa duże zagrożenie. Ciekawe na co trafimy...

0

Z niego będzie taki drugi Eto'o :D

0

Van Persie do Barcelony ? a po co ?? Wy daje mi się ze to tylko strata pieniędzy. Do Barcy potrzeba techniki i szybkości a co za tym idzie i młodości, a Van młody nie jest. Tello i Cuenca wnieśli świeżość ale brakuje im jeszcze czegoś ale z czasem będą coraz lepsi.Jeśli chodzi o transfery to myślałbym własnie nad Hulkiem,szkoda ze Bale nie chce odejść z Tottenhamu. Jeśli wróci Villa to jest szansa ze jeszcze coś wniesie ale po takiej kontuzji to ciężko coś wnioskować. Afellay jak dla mnie do sprzedania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?