Krzeczo
Dołączył/a: luty 2011
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie chce żeby Barca trafiła na Madryt. Te mecze robią się już trochę nudnawe i czasami aż nie chce się ich oglądać :P czekam aż Real odpadnie, nie chce ich w finale. Chciałbym żeby Barca trafiła na Apoel albo na Bayern. Apoel wszedł hukiem do LM chłopaki z Cypru radzą sobie świetnie i chciałbym ich zobaczyć przeciwko Barcy. Bayern zniszczył swojego przeciwnika i Bayern jak zawsze sprawa duże zagrożenie. Ciekawe na co trafimy...
0
Z niego będzie taki drugi Eto'o :D
0
Van Persie do Barcelony ? a po co ?? Wy daje mi się ze to tylko strata pieniędzy. Do Barcy potrzeba techniki i szybkości a co za tym idzie i młodości, a Van młody nie jest. Tello i Cuenca wnieśli świeżość ale brakuje im jeszcze czegoś ale z czasem będą coraz lepsi.Jeśli chodzi o transfery to myślałbym własnie nad Hulkiem,szkoda ze Bale nie chce odejść z Tottenhamu. Jeśli wróci Villa to jest szansa ze jeszcze coś wniesie ale po takiej kontuzji to ciężko coś wnioskować. Afellay jak dla mnie do sprzedania.