14 listopada 2013, 13:56
0
Napis Qatar airways powinien być mniejszy
21 września 2013, 22:34
W lidze hiszpańskiej dobrze im idzie,oby daleko zaszli w lidze mistrzów :D
3 lutego 2013, 13:06
Piękna BRAMKA
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Napis Qatar airways powinien być mniejszy
0
W lidze hiszpańskiej dobrze im idzie,oby daleko zaszli w lidze mistrzów :D
0
Piękna BRAMKA
0
W lidze hiszpańskiej dobrze im idzie,oby daleko zaszli w lidze mistrzów :D
0
Piękna BRAMKA
0
Napis Qatar airways powinien być mniejszy