Krzyniu282
Dołączył/a: marzec 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pokemon227 Wielkie dramaty to jest jego praca, a nie przytułek przyjaźni... Ludzie.... Ludzie nie mają co jeść, a oni są wiecznie przez wszystko poszkodowani. Masz rację, że ten zarząd był do dupy i Bartomeu powinien się zwinąć po Romie. Ale Messi rządzil szatnią i sam wystawiał swoje kółko wzajemnej adoracji wolnych lam którym się już nic nie chce.... Sareza już sezon temu nie powinno być w Barcelonie.
2
Messi zarabia 70 ml, chciałby rządzić Barcelona, jako kapitan jest beznadziejny. I na dodatek ma pretensje do wszystkich o wszystko. Taki Totti gówno zarabiał w porównaniu do tego co mógł, a mimo to został, a nie wybrał Realu z szansa na trofea. Jakby Messiemu nie dawali podwyżek już dawno by się zwinął. 70 ml rocznie dla piłkarza to patologia. Z takimi zarobkami Barca powinna przejść Rome i Liverpool, bo powinien coś strzelić w tych meczach. Messi swoje zrobił i był wielki, ale już na ten moment wydaje mu się, że jest większy niż klub,a tego nie można tolerować, bo jest cyrk jaki jest. Możecie mnie hejtowac, ale taka jest prawda.
0
@Janolinio Może to znak, że będzie drugim Cristiano i tetaz on będzie ciągnął Barce za jakiś czas :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Trochę pochodzi po boisku, trochę posiedzi na ławce. Za jakieś 2 lata pójdzie na emeryturę do USA i tyle. A Arthur jaki był taki był, ale może się wkurzył i rozkręci bo kiedyś miał fenomenalne mecze np z Totnhamem w gr LM, a nawet jeśli go sprzedawać to za 50 ml i kupić kogoś młodego na jego miejsce, a nie emeryta.
1
Jak oni go z powrotem nie wezmą i nie wstawią do pierwszej 11, to trzeba będzie się pomodlić do lustra...
0
@Andi18 Milan gra coraz lepiej. Nie zdziwie się jak za sezon będą na czele. Ten Rabic okazuje się super w porównaniu do Jovica :)
3
A tak btw, niektórzy tak narzekają na tych trenerów. A taki Guardiola od czasu Barcelony wydał setki milionów na transfery, i nie wygarał z żadnym klubem Ligi Mistrzów. Klop wygrał i Ligę mistrzów z Liverpoolem i to prawie 2 razy i Mistrzostwo. Ale w Liverpoolu byli cierpliwi budowali zespół przez 4 sezony zanim przyszedł finalny efekt. Mieli ku temu podłoże, bo kibice byli cierpliwi, zarząd był cierpliwy i zaufali trenerowi. W Barcelonie wygląda to tak, że po 10 leciu sukcesów czekać już nie można, bo kibice nie dają odetchnąć zawodnikom ani zarządowi, który z obawy przed porażką robi transfery Z 100 ml zamiast spokojnie poczekać aż się rozwinie Rafinha, czy Denis Suarez. Więc moim zdaniem zarząd jest winny ja drugim miejscu na pierwszym są kibice i ci bezpośrednio z Barcelony i ci z całego świata, którzy jak Setien to powiedział po wpuszczniu 5 młodych zajmie 4 miejsce w lidze kibice z całego świata go zjedzą, a zarząd zwolni. Więc popatrzcie najpierw na siebie. Pozdro
0
@Saabad tylko jego jako następcę Messiego na najbliższe 3 sezony póki Fati się do końca nie ogra. Później robić przemyślane transfery młodych zawodników za mniejsze pieniądze i wprowadzać wychowanków
1
A co ma zrobić ten trener? Kiedyś był Neymar w szczycie formy, Suarez w szczycie formy, Messi w szczycie formy, jeszcze był Iniesta, wszyscy byli Młodsi i Barca też mecze przegrywał. Trzeba się pogodzić z tym, że jest po pewnej epoce. Sprowadzić z powrotem tego Rafinhe i sprzedać Grezmanna i kupić Neymara, on jedyny może pociągnąć ta grę dalej. Wczoraj wystawił najlepsze co miał. Tutaj winny jest zarząd... Myślicie, że zmiana trenera da niewiadomo co... Trzeba zmienić tok transferowy, wprowadzenia wychowanków i zarządzania drużyna.
0
@johny11 Ja nie wynagam nic od niego. Wiadomo, ze bardzo dużo robi i zrobił. Ale wspomniałem tylko, że ostatnio coś mu nie wchodzi piłka na nogę dobrze :)
0
@AleksanderFCB Mamy Fatiego, który będzie coraz lepszy, Puiga, tego Portugalczyk ala Ronaldo z bragi, może wrócić Rafinha, jest De jong Zrobią może z 3 sensowne transfery i sprzedadzą nic nie wnoszących i może jakoś to będzie.
0
@Kwiatek67 on jest już sprzedany, czy wraca po sezonie?
0
@natanvip zamiast robić te bezsensowne transfery mogli dać im się ograć przez 2 sezony.
0
Moim zdaniem nie było tak źle. Barca miała trochę pecha, szczególnie przy tym wolnym niezmiernie mu wszedł zakręcony rogal. Martwi to, że Messi niby miesza, kreuje, ale zmarnował dwie dobre sytuacje, co jeszcze 2 jakiś czas temu się nie zdarzało.
0
@Striker a czym niby? Piłka była w połową obowdu na ramieniu połową na bicepsie. Nie obrażaj mnie
2
Do kibiców Realu siedzących na tej stronie. Obiektywne podejście, żeby nie było sędziowie nieraz pomogli Barcelonie jak i Realowi. Bramka z Valencia mogła być uznana, ale stwierdzam, że to słuszna decyzja, że jednak nie została. Ale teraz to już jaja. 1 gol prawidłowy bo gość nie stał na Lini strzału, nie zasłaniał w ogóle lotu piłki, a druga bramka przyjęcie bicepsem, czyli ewidentna ręką i gol uznany. To jest przypadek 3 sędziów na boisku i 3 na varze.. Cyrk...
1
Powiem tak. Jakbym ja decydował to gralbym składem. Ter Stegen, Alba, Pique, Langlet, Semedo, De Jong, Puig, Alenia, Fati, Messi, Dembele. Przynajmniej nie byłoby gdy do tyłu... Gdybym miał wpływ na transfery to za Dembele wstawiłbym Neymara, zostawiłbym Coutinho i dałbym na swojej pozycji. Plus dokupiłbym dwóch klasowych obrońców. Dlaczego nie chciałbym żadnych nowych pomocników i napastników, a tylko obrońców. Bo jak wiadomo już tych Xavich i Iniest było wielu, a nie ma co się oszukiwać tylko wychowankami w ofensywie coś zwojukemy, bo nikt nie rozumie tej gry. Chyba, że ściągniemy do pomocy De bruyne, bo wiadomo, że on jest też z innej planety,ale nie do wykęcia. Alenia, Fati, Puig maja papiery na wielką grę trzeba im tylko zaufać... Reszta na zmianę. Sprzedałbym już Rakitica, Arthura, Greezmanna, chyba że Messi chciałby zakończyć karierę to wtedy zostawiłbym Greezmanna, ale z tego co wiem się nie wybiera.
0
Marc Cucurella. Mogliby dać mu szansę. Rafinha też grał A lepiej od naszych pomocników o ile był w rytmie meczowym... Oj Bartek, Bartek...
1
Osobiście nie widzi mi się to wszystko jezeli chodzi o pomysły Barcelony na następny sezon w kwestii transferów. Zawsze byłem fanem Grezmanna, ale nie widzę go w tej grze Barcelony z Messim. Niestety to inny profil zawodnika nie ma co się oszukiwać. Neymar za niego wydaje mi się strzałem w 5 dlaczego? Bo z jednej strony jakość jest na 10 dla Barcy ale jego mogą zniszczyć kontuzje, więc nie wiadomo jakby to było z nim... Ten cały Lautaro w ogóle mnie nie przekonuje na 9, widać że Barca nie wyciąga wniosków z poprzednich transferów i dalej brnie w to samo. Moim zdaniem dobry byłby ktoś silny i dobry technicznie jak suarez, absolutny top. Mój faworyt do Harry Kane, ewentualnie Werner. Na miejscu Barcy zastanowiłbym się też nad Rashfordem, on umie wziąć ciężar gry na siebie i jest świetny w małej grze. W pomocy postawiłbym na cofnietego De Jonga w miejsce Sergio, jeśli trąbią w Holandii, że to jego pozycja to niech tam gra... I postawić na jakiś wychowanków, zamiast wydawać kasę na Ruiza. Barca wydaje po 100 ml na pomocnika, a dawno wiadomo, że ktoś bez dna Barcelony będzie podawał piłkę w bok albo do tyłu i robił kółeczka z piłką. Barca nie daje grać wychowankom, później oni idą gdzieś gdzie całkowicie trzeba zmienić styl gry i wychodzi to co wychodzi. Żaden z naszych pkmocnikow nie popisał się takim zagraniem przez cały sezon, jak choćby Denis w meczu z Realem. W obronie Alaba wydaje się być dobrym rozwiązaniem, wiadomo co potrafi, ten coś z Lipska również. Ale warto byłoby pomyślec nad kimś kto jest zbilozny warunkami do Pique, jak Kulibali wiadomo też jaka ma klasę. Lepiej już jak Liverpool kupić 3 za 100 ml i jeden się sprawdzi, niż jednego za 100 ml i sprzedawać za 50 po 1,2 sezonach... Nie chcę się w żaden sposób wymądrzać, ale nie widzę tego wszystkiego w następnym sezonie. Nie wierzę w te pomysły, ten cały projekt.