Jeśli ktoś byłby chętny to mam za 4 złote konta ważne na 3 dni(od dziś do poniedziałku) z kanałami Eleven i Canal+ Sport w jakości HD. Proszę o wiadomość prywatną.
Ktoś może by chciał założyć Revolut i dostać 20 zł na start? Więcej informacji w wiadomości prywatnej. Revolut często przydaje się przy zakupach i wyjazdach za granicą (np Aliexpress).
Mam dostęp do kanałów Polsat Sport na dziesiejszy mecz Brazylia - Argentyna w HD za 4 zł. Jeśli ktoś nie ma jak oglądać to proszę o wiadomość prywatną.
Jeśli ktoś nie ma jak i by chciał obejrzeć Brazylię to mam dostęp na 24h do kanałów Polsat Sport i Premium za 2,50 zł. Szczegóły w wiadomości prywatnej. https://i.imgur.com/gmodO9x.png
Mam za 3 zł Pakiety na 24 godziny z Polsatem Sport i Premium w HD i FHD https://i.imgur.com/gmodO9x.png Do oglądania potrzebny jest program (VLC albo POT player). Jeśli ktoś nie ma dostępu do tych programów i jest chętny na mecz Japonia - Chile to proszę o wiadomość prywatną.
Właśnie do tego odpuszczenia meczu się odniosłem i nie wiem już czy to nie wina bardziej piłkarzy niż trenera i dlatego trudno jest mi oceniać Valverde.
Zupełnie nie wiem jak ocenić Valverde. 2 wygrane w pewnym stylu Ligi i Puchar Króla. Według mnie jest pechowym trenerem bo łatka meczów z Romą i Liverpoolem będzie przyćmiewać te sukcesy. Przegrał w sumie tylko dwa decydujące ale kompromitujące mecze. Zastanawiam się czy to jego wina, że zawodnicy w tych dwóch meczach zapomnieli jak się gra? 7 km biegali mniej... W tym sezonie znów szli jak burza na wszystkich frontach. Cholera znów jeden mecz... W ankiecie o pozostaniu trenera jestem bez zdania.
0
@baczekk13
priv
0
Mam konta z kanałami Eleven i Canal+ ważne 3 dni za 4 złote.
http://prntscr.com/p5qwzl
Kontakt priv.
0
Ktoś może chętny na kanały Canal+ i Eleven w HD ważne na 3 dni za 4 złote?
Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
http://prntscr.com/p5qwzl
0
Jeśli ktoś byłby chętny to mam za 4 złote konta ważne na 3 dni(od dziś do poniedziałku) z kanałami Eleven i Canal+ Sport w jakości HD.
Proszę o wiadomość prywatną.
http://prntscr.com/p5qwzl
0
@Norkusik ale fail z mojej strony, masz rację. Będzie edit =D
0
Nie wiem czy było ale udostępnię. Kod rabatowy na 50% zniżki na wybrane mecze na Camp Nou w sektorach bocznych tylko za 1,95 Euro. Tutaj jest wszystko opisane:
https://www.pepper.pl/promocje/kod-rabatowy-na-50-upust-na-domowe-mecze-fc-barcelona-w-la-liga-185110
0
70 zł za założenie konta w Monese z kodem polecającego. Jeśli ktoś byłby chętny to proszę o wiadomość prywatną.
1
@marcin62
Mowa o serialu "Zniewolona".
6
Andrieja jeszcze uratują. Opatrzność ma jego w swojej opiece.
0
@Suzu miałem link ze swojego źródła to mogłem wymagać, nikt mi nie zabroni. A teraz wysyłam darmo i Ty nie dostaniesz =D
0
Ktoś może chciałby jeszcze link do ostatniego meczu z Betisem z polskim komentarzem? Priv
0
@-barca4ever- jak na Polskę to dobra cena.
0
@Suzu Zobacz Priv
4
Mam zapis wczorajszego meczu z komentarzem PL online. Więcej szczegółów w wiadomości prywatnej =)
0
Ktoś może by chciał założyć Revolut i dostać 20 zł na start? Więcej informacji w wiadomości prywatnej. Revolut często przydaje się przy zakupach i wyjazdach za granicą (np Aliexpress).
0
Mam 2 konta do Eleven. Więcej informacji na priv.
1
Revolut rozdaje 20 zł za założenie konta i zamówienie darmowej karty rejstrując się z linku polecającego, który też dostaje pieniądze:
https://www.revolut.com/pl-PL/referral/tomasz9kd!G10D21
Trzeba skopiować cały link.
Może akurat ktoś nie ma i skorzysta, szczególnie przydaje się na wyjeździe za granicę.
1
Cześć, a co mi szkodzi tutaj zapytać =D Miałby ktoś może do ogarnięcia pracę na sierpień za granicą dla pary? Najlepiej jakaś produkcja albo zbiory.
0
@PopekMonster moim dostępem jak najbardziej da się też oglądać na telefonie =)
0
Mam dostęp do kanałów Polsat Sport na dziesiejszy mecz Brazylia - Argentyna w HD za 4 zł. Jeśli ktoś nie ma jak oglądać to proszę o wiadomość prywatną.
0
@l0Messini to samo
0
Jeśli ktoś nie ma jak i by chciał obejrzeć Brazylię to mam dostęp na 24h do kanałów Polsat Sport i Premium za 2,50 zł. Szczegóły w wiadomości prywatnej.
https://i.imgur.com/gmodO9x.png
0
Mam za 3 zł Pakiety na 24 godziny z Polsatem Sport i Premium w HD i FHD
https://i.imgur.com/gmodO9x.png
Do oglądania potrzebny jest program (VLC albo POT player).
Jeśli ktoś nie ma dostępu do tych programów i jest chętny na mecz Japonia - Chile to proszę o wiadomość prywatną.
0
@fajniag W sumie nawet dobre. Mam nadzieję, że nie zepsują zakończenia serii.
0
@PatrickoBarca ale będę czuł się źle jak sprzedamy Samuela
0
Dokładnie to samo mam na myśli i to od porażki z Romą.
0
Właśnie do tego odpuszczenia meczu się odniosłem i nie wiem już czy to nie wina bardziej piłkarzy niż trenera i dlatego trudno jest mi oceniać Valverde.
0
Masz rację. Nie pomyślałem i pospieszyłem się ale to mało zmienia w mojej wypowiedzi.
0
Trzeba coś zmienić. Może problem jednak jest w piłkarzach?
0
Zupełnie nie wiem jak ocenić Valverde. 2 wygrane w pewnym stylu Ligi i Puchar Króla. Według mnie jest pechowym trenerem bo łatka meczów z Romą i Liverpoolem będzie przyćmiewać te sukcesy. Przegrał w sumie tylko dwa decydujące ale kompromitujące mecze. Zastanawiam się czy to jego wina, że zawodnicy w tych dwóch meczach zapomnieli jak się gra? 7 km biegali mniej... W tym sezonie znów szli jak burza na wszystkich frontach. Cholera znów jeden mecz... W ankiecie o pozostaniu trenera jestem bez zdania.