Zero prawdy. Zlatan nie jest typem piłkarza, który miałby się czegoś bać. Nie przyleciał do Barcelony i nie zagrał w meczu, ponieważ nie wyleczył kontuzji. Bardzo proste.
Powiem tak. Gdyby wygrywanie byłoby jak narkotyk, cała drużyna Barcelony łącznie ze sztabem szkoleniowym wylądowałaby na odwyku i chyba już byśmy ich nie zobaczyli. Oczywiście ironizuję. Ale faktycznie, w tym co mówi Xavi coś jest.
Zakochałem się w Barcelonie dzięki niemu :) Bodajże miałem wtedy 10 lat i poważnie zacząłem się interesować futbolem.
Ronaldinho był, jest i prawdopodobnie będzie geniuszem. Dla mnie to najlepszy zawodnik wszech czasów i tyle w temacie. Więcej do powiedzenia nie mam, dziękuję.
No cóż, Malcolm_18 ma racje. Ciężko teraz o porządnego kibica Barcelony, który 'zlewa' się z przysłowiem: "Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce". Jednak kibic to kibic. Znam takich, którzy po porażce mieszają swój klub z błotem (patrz fioletowa), a znam takich, którzy przyjmują to na lajcie i czekają z niecierpliwością na następny mecz swojej ukochanej drużyny.
Ludzie, jak się komuś kibicuje to trzeba być wiernym. Od kołyski aż po grób tylko kataloński klub! Pamiętajcie o tym! Pozdrawiam.
Szwed zagrał tak jak cała drużyna Barcelony, czyli przeciętnie. Nie było tego błysku co w poprzednich meczach. Miejmy nadzieję, że w starciu z Racingiem cała drużyna spisze się na medal.
Komentarze
0
Zero prawdy. Zlatan nie jest typem piłkarza, który miałby się czegoś bać. Nie przyleciał do Barcelony i nie zagrał w meczu, ponieważ nie wyleczył kontuzji. Bardzo proste.
0
Powiem tak. Gdyby wygrywanie byłoby jak narkotyk, cała drużyna Barcelony łącznie ze sztabem szkoleniowym wylądowałaby na odwyku i chyba już byśmy ich nie zobaczyli. Oczywiście ironizuję. Ale faktycznie, w tym co mówi Xavi coś jest.
0
Trochę już czekamy na jego powrót...
0
Zakochałem się w Barcelonie dzięki niemu :) Bodajże miałem wtedy 10 lat i poważnie zacząłem się interesować futbolem.
Ronaldinho był, jest i prawdopodobnie będzie geniuszem. Dla mnie to najlepszy zawodnik wszech czasów i tyle w temacie. Więcej do powiedzenia nie mam, dziękuję.
0
Santana:
Ale jeżeli ktoś jest analfabetą to niech daruje sobie wchodzenie tutaj :) Poza tym nie mówiłem do Ciebie, więc nie szczekaj proszę.
0
santiago:
Nie śmiej się z Bravo Sport, bo kolekcjonowałem kiedyś...
Ponadto, gadki Fabregasa są wręcz irytujące. Odpuść sobie Cesc.
0
http://www.fcbarcelona.cat/web/castellano/noticies/futbol/Cesc-Fichado/07/07/n110707118320.html
A jednak.
0
No cóż, Malcolm_18 ma racje. Ciężko teraz o porządnego kibica Barcelony, który 'zlewa' się z przysłowiem: "Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce". Jednak kibic to kibic. Znam takich, którzy po porażce mieszają swój klub z błotem (patrz fioletowa), a znam takich, którzy przyjmują to na lajcie i czekają z niecierpliwością na następny mecz swojej ukochanej drużyny.
Ludzie, jak się komuś kibicuje to trzeba być wiernym. Od kołyski aż po grób tylko kataloński klub! Pamiętajcie o tym! Pozdrawiam.
0
Szwed zagrał tak jak cała drużyna Barcelony, czyli przeciętnie. Nie było tego błysku co w poprzednich meczach. Miejmy nadzieję, że w starciu z Racingiem cała drużyna spisze się na medal.
0
Michas_13: Na jeden mecz zostali zawieszeni, więc dzisiaj są do dyspozycji Guardioli.
robertinho: Czy aby na pewno taki skład przewidują? Bo mi się wydaje, że jednak nie. Gdzie jest Iniesta, Pique czy Henry?