O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 345
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Zero prawdy. Zlatan nie jest typem piłkarza, który miałby się czegoś bać. Nie przyleciał do Barcelony i nie zagrał w meczu, ponieważ nie wyleczył kontuzji. Bardzo proste.

0

Powiem tak. Gdyby wygrywanie byłoby jak narkotyk, cała drużyna Barcelony łącznie ze sztabem szkoleniowym wylądowałaby na odwyku i chyba już byśmy ich nie zobaczyli. Oczywiście ironizuję. Ale faktycznie, w tym co mówi Xavi coś jest.

0

Trochę już czekamy na jego powrót...

0

Zakochałem się w Barcelonie dzięki niemu :) Bodajże miałem wtedy 10 lat i poważnie zacząłem się interesować futbolem.

Ronaldinho był, jest i prawdopodobnie będzie geniuszem. Dla mnie to najlepszy zawodnik wszech czasów i tyle w temacie. Więcej do powiedzenia nie mam, dziękuję.

0

Santana:

Ale jeżeli ktoś jest analfabetą to niech daruje sobie wchodzenie tutaj :) Poza tym nie mówiłem do Ciebie, więc nie szczekaj proszę.

Zobacz wszystkie

0

santiago:

Nie śmiej się z Bravo Sport, bo kolekcjonowałem kiedyś...

Ponadto, gadki Fabregasa są wręcz irytujące. Odpuść sobie Cesc.

0

No cóż, Malcolm_18 ma racje. Ciężko teraz o porządnego kibica Barcelony, który 'zlewa' się z przysłowiem: "Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce". Jednak kibic to kibic. Znam takich, którzy po porażce mieszają swój klub z błotem (patrz fioletowa), a znam takich, którzy przyjmują to na lajcie i czekają z niecierpliwością na następny mecz swojej ukochanej drużyny.

Ludzie, jak się komuś kibicuje to trzeba być wiernym. Od kołyski aż po grób tylko kataloński klub! Pamiętajcie o tym! Pozdrawiam.

0

Szwed zagrał tak jak cała drużyna Barcelony, czyli przeciętnie. Nie było tego błysku co w poprzednich meczach. Miejmy nadzieję, że w starciu z Racingiem cała drużyna spisze się na medal.

0

Michas_13: Na jeden mecz zostali zawieszeni, więc dzisiaj są do dyspozycji Guardioli.

robertinho: Czy aby na pewno taki skład przewidują? Bo mi się wydaje, że jednak nie. Gdzie jest Iniesta, Pique czy Henry?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?