Kubox
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żałosne zachowanie turan pokazuje że jest zwykłym najemnikiem
0
Wczoraj mi się śniło że gadałem z Neymarem i mówił ze chce przejść do realu ;/
0
Rafinha to tylko wypożyczyć szkoda go sprzedawać :/
0
O verratim nie ma co marzyć pewnie podpisze nowy kontrakt a potem będzie płakał że jest jak w więzieniu
1
Robią to co bvb, podbijają cene
0
Słuchajcie też nie jest zwolennikiem tego transferu, ale dajmy mu szanse zasługuje na to :)
0
Pewnie z 20mln, ja jestem za tym by dali im Turana i wszyscy zadowoleni, chociaż Turanowi u nas ławka i kasa się podoba, ale tam będzie miał dużo rodziny
0
Oddać im Turana to najlepsze rozwiązanie
0
Goretzka za Turana, dobry deal?
Plusy
- Młodszy
- Potencjał
- Dużo mniejsza pensja
- Pozbędziemy się zawodnika któremu pasuje ławka i kasa
- Turan już wiekowy nikt go nie chce kupić a Goretzka młodziutki
Minusy
-Nie ograny w Hiszpanii
- NIe wiadomo czy będzie się rozwijał i jak zacznie u nas gre.
0
Najlepiej to niech dadzą Turana za Goretzke, zaoszczedzimy pensji i pozbędziemy się kebaba
3
Ale kontrakt mu się kończy więc cenna musi być niższa, albo pójdzie do bayernu za free
0
Ile ten goretzka by kosztowal?
11
Życzę sobie i nam wszystkim by zamknął nam mordę i zagrał świetny sezon.
VeB
1
Turanowi chciało się wstać z ławki ?
0
W końcu coś się dzieje, niech ten zarząd się wynosi, bo jak dojdzie do straty Messiego to będzie katastrofa :/
0
Szkoda hajsu na ich pensje
0
Denis gra dobrze, turana do odstrzału, samper wypożyczenie
0
Będzie mógł grać
0
Bo to niemieckie szmaty, w krwi to mają
1
Oby Messi nie odszedł, ale jak się na niego popatrzy to już gra chyba nie daje mu tyle radości co kiedyś, oby został jeszcze u nas kilka sezonów :)
14
"Barça przyznaje, że transfery z klubu są jeszcze trudniejsze do przeprowadzenia niż te do klubu"
Wy nie potraficie ani kupić ani sprzedać, oddajcie ten szrot za pół ceny i kupcie tego Inigo
0
150mln za chłopaka który zagrał jeden sezon...
0
Nie wiem co ludzie sobie ubzdurali z tym DNA
1
Wątpie Lewy to 9'tka tak jak Suarez
0
W końcu widze jakieś poparcie dla Lemara bo jak pisze gdzieś w temacie to wielki hejt chyba dlatego że jest tańszy od Dembele a według nie których im drożej tym lepiej.
Lemar to świetny zawodnik za max 70 mln do wyjęcia :)
4
Co myślicie o Lemarze ? Dla mnie to świetny zawodnik i dużo tańszy.
0
Szkoda ze nikt nie mówie o Lemarze który byłby 2x tańszy, Bernardo Silve też przegapili.
0
Niech go biorą i w pakiecie Turana Verm Douglasa i Munira
0
JUż lepiej postawmy w tym sezonie na młodzież
2
Jakby mieli troszeczkę honoru to podali by się do dymisji