0

Żałosne zachowanie turan pokazuje że jest zwykłym najemnikiem

0

Wczoraj mi się śniło że gadałem z Neymarem i mówił ze chce przejść do realu ;/

0

Rafinha to tylko wypożyczyć szkoda go sprzedawać :/

0

O verratim nie ma co marzyć pewnie podpisze nowy kontrakt a potem będzie płakał że jest jak w więzieniu

1

Robią to co bvb, podbijają cene

0

Słuchajcie też nie jest zwolennikiem tego transferu, ale dajmy mu szanse zasługuje na to :)

0

Pewnie z 20mln, ja jestem za tym by dali im Turana i wszyscy zadowoleni, chociaż Turanowi u nas ławka i kasa się podoba, ale tam będzie miał dużo rodziny

0

Oddać im Turana to najlepsze rozwiązanie

0

Goretzka za Turana, dobry deal?
Plusy
- Młodszy
- Potencjał
- Dużo mniejsza pensja
- Pozbędziemy się zawodnika któremu pasuje ławka i kasa
- Turan już wiekowy nikt go nie chce kupić a Goretzka młodziutki

Minusy
-Nie ograny w Hiszpanii
- NIe wiadomo czy będzie się rozwijał i jak zacznie u nas gre.

0

Najlepiej to niech dadzą Turana za Goretzke, zaoszczedzimy pensji i pozbędziemy się kebaba

3

Ale kontrakt mu się kończy więc cenna musi być niższa, albo pójdzie do bayernu za free

0

Ile ten goretzka by kosztowal?

11

Życzę sobie i nam wszystkim by zamknął nam mordę i zagrał świetny sezon.
VeB

1

Turanowi chciało się wstać z ławki ?

0

W końcu coś się dzieje, niech ten zarząd się wynosi, bo jak dojdzie do straty Messiego to będzie katastrofa :/

0

Szkoda hajsu na ich pensje

0

Denis gra dobrze, turana do odstrzału, samper wypożyczenie

0

Będzie mógł grać

0

Bo to niemieckie szmaty, w krwi to mają

1

Oby Messi nie odszedł, ale jak się na niego popatrzy to już gra chyba nie daje mu tyle radości co kiedyś, oby został jeszcze u nas kilka sezonów :)

14

"Barça przyznaje, że transfery z klubu są jeszcze trudniejsze do przeprowadzenia niż te do klubu"
Wy nie potraficie ani kupić ani sprzedać, oddajcie ten szrot za pół ceny i kupcie tego Inigo

0

150mln za chłopaka który zagrał jeden sezon...

0

Nie wiem co ludzie sobie ubzdurali z tym DNA

1

Wątpie Lewy to 9'tka tak jak Suarez

0

W końcu widze jakieś poparcie dla Lemara bo jak pisze gdzieś w temacie to wielki hejt chyba dlatego że jest tańszy od Dembele a według nie których im drożej tym lepiej.
Lemar to świetny zawodnik za max 70 mln do wyjęcia :)

4

Co myślicie o Lemarze ? Dla mnie to świetny zawodnik i dużo tańszy.

0

Szkoda ze nikt nie mówie o Lemarze który byłby 2x tańszy, Bernardo Silve też przegapili.

0

Niech go biorą i w pakiecie Turana Verm Douglasa i Munira

0

JUż lepiej postawmy w tym sezonie na młodzież

2

Jakby mieli troszeczkę honoru to podali by się do dymisji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?