Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ja już przełączam Bayern, tam może być ciekawie i kciuki za Roberta.
2
Ale po co ci ten Ajax z kursem 1.05
2
Wiadomo, że chodzi tutaj o pieniądze, ale to jest debilny pomysł.
0
Ja wiem, ale tak to działa w Barcelonie
1
Ale jak było w poprzednich sezonach ? Tak samo, na wiosnę kilka dobrych meczy w CL i złota piłka jego.
1
Wybór Roberto, bo jest wychowankiem i tu już trochę gra
18
To, że oni są tak dobrzy to wielka zasługa Guardioli, on potrafi wydobyć to co najlepsze z piłkarza.
0
Ale ja doskonale o tym wiem, jednak swoje wygrał.
0
Do tego wszystkie oczy będą zwrócone na niego
0
Ja też nie uważam, że Zidane jest geniuszem trenerskim, ale to naprawdę dobry trener, z którym Real wygrał 9 trofeów. Nie wiem czemu na La Ramblii jest uważany za słabego trenera.
1
Neymar bardzo dobrze gra, ale właśnie kontuzje na wiosnę.
0
Żeby czuć się spełnionym człowiekiem nie trzeba trzepać milionów, ale wiem o co ci chodzi.
1
Juventus grający piłkę Guardioli, to by było coś.
0
Myślałem, że chcą już zmienić trenera po blamażu, ale skoro tak to cofam słowa.
1
Lenglet i Umtiti to lewonożny stoperzy, Pique jest coraz starszy i zdarzają mu się babole, a Todibo to wielka niewiadoma.
1
PSG to jest stan umysłu.
2
Jest jeszcze Griezmann
2
I co nawet jeśli by wrócił to co będzie sobie gwiazdorzyl jakby nigdy nic się wcześniej nie stało ?
7
To jest taki dzban. Teraz jego buractwo wychodzi. Więcej go na salonach niż na boisku. Do tego on uważa, że jest nawróconym wierzącym chrześcijaninem i jaki on przykład daje.
1
Tylko teraz mi szkoda Neymara, zmarnował sobie tym transferem karierę. On jest wspaniałym piłkarzem ale teraz tylko transfer do Realu może go uratować co oczywiście dałoby mu tytuł wielkiego zdrajcy.
0
Dzięki.
1
PSG dominuje i tworzy niezłe okazje, ale szczęście sprzyja United. 2 gole Lukaku po juniorskich błędach Kehrera i Buffona.
0
Gra ktoś w PES 19 na PC i ma dobry, sprawdzony patch ?
0
A ja nie.
1
Zwolnić trenera, hańba. Z Realem wygrywamy a najważniejszy mecz o Puchar Katalonii przegrać ? Teraz rok Girona jest najlepszym katalońskim klubem.
13
Z tym Dembele to poleciał. Szczerze mówiąc wątpię by kiedykolwiek był tak dobry jak dobry jest Neymar.
0
Wiele takich historii chodzi po Internecie, jak chociaż historia gościa co go nawiedziała kobieta bez twarzy, ja osobiście nie kupuję tego. Równie dobrze ktoś mógł się przebrać.
0
za Ancelottiego, sezon 2013/14
0
Każda okazja jest dobra do pośmiania się z Realu.
1
A ty co kibic Realu ?