0

No ja już przełączam Bayern, tam może być ciekawie i kciuki za Roberta.

2

Ale po co ci ten Ajax z kursem 1.05

2

Wiadomo, że chodzi tutaj o pieniądze, ale to jest debilny pomysł.

0

Ja wiem, ale tak to działa w Barcelonie

1

Ale jak było w poprzednich sezonach ? Tak samo, na wiosnę kilka dobrych meczy w CL i złota piłka jego.

1

Wybór Roberto, bo jest wychowankiem i tu już trochę gra

18

To, że oni są tak dobrzy to wielka zasługa Guardioli, on potrafi wydobyć to co najlepsze z piłkarza.

0

Ale ja doskonale o tym wiem, jednak swoje wygrał.

0

Do tego wszystkie oczy będą zwrócone na niego

0

Ja też nie uważam, że Zidane jest geniuszem trenerskim, ale to naprawdę dobry trener, z którym Real wygrał 9 trofeów. Nie wiem czemu na La Ramblii jest uważany za słabego trenera.

1

Neymar bardzo dobrze gra, ale właśnie kontuzje na wiosnę.

0

Żeby czuć się spełnionym człowiekiem nie trzeba trzepać milionów, ale wiem o co ci chodzi.

1

Juventus grający piłkę Guardioli, to by było coś.

0

Myślałem, że chcą już zmienić trenera po blamażu, ale skoro tak to cofam słowa.

1

Lenglet i Umtiti to lewonożny stoperzy, Pique jest coraz starszy i zdarzają mu się babole, a Todibo to wielka niewiadoma.

1

PSG to jest stan umysłu.

2

Jest jeszcze Griezmann

2

I co nawet jeśli by wrócił to co będzie sobie gwiazdorzyl jakby nigdy nic się wcześniej nie stało ?

7

To jest taki dzban. Teraz jego buractwo wychodzi. Więcej go na salonach niż na boisku. Do tego on uważa, że jest nawróconym wierzącym chrześcijaninem i jaki on przykład daje.

1

Tylko teraz mi szkoda Neymara, zmarnował sobie tym transferem karierę. On jest wspaniałym piłkarzem ale teraz tylko transfer do Realu może go uratować co oczywiście dałoby mu tytuł wielkiego zdrajcy.

0

Dzięki.

1

PSG dominuje i tworzy niezłe okazje, ale szczęście sprzyja United. 2 gole Lukaku po juniorskich błędach Kehrera i Buffona.

0

Gra ktoś w PES 19 na PC i ma dobry, sprawdzony patch ?

0

A ja nie.

1

Zwolnić trenera, hańba. Z Realem wygrywamy a najważniejszy mecz o Puchar Katalonii przegrać ? Teraz rok Girona jest najlepszym katalońskim klubem.

13

Z tym Dembele to poleciał. Szczerze mówiąc wątpię by kiedykolwiek był tak dobry jak dobry jest Neymar.

0

Wiele takich historii chodzi po Internecie, jak chociaż historia gościa co go nawiedziała kobieta bez twarzy, ja osobiście nie kupuję tego. Równie dobrze ktoś mógł się przebrać.

0

za Ancelottiego, sezon 2013/14

0

Każda okazja jest dobra do pośmiania się z Realu.

1

A ty co kibic Realu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?