Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja uważam, że De Ligt powinien być priorytetem Barcy, oraz jakiś lewy obrońca bo Miranda nie zapowiada się na dobrego zastępcę/zmiennika Alby, może Cucurella ? Do tego warto faktycznie postawić na wychowanków jak Alena czy Puig, pytanie czy Oriol Busquets prezentuje poziom godny do zastąpienia Sergio Busquetsa. W dodatku Barca nie ma zmiennika dla El Pistolero a i Suarez jest coraz starszy. Trochę tych transferów Barca będzie musiała poczynić
0
De Ligt musi trafić do Barcy
1
Czemu nagle Piątek 3 karnego nie strzelał ?
0
Co jak co, ale Modric to wyższy poziom niż Rakitic
21
To chyba dobrze co nie ?
0
Może tak być ale nie musi
0
Copa America jest znowu w 2020 ?
3
Szczerze mówiąc ja też uważałem, że to był transfer z czapy by tylko zmniejszyć ból po klapie z Willianem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Jak dla mnie niesamowity spiderman z Garfieldem był tragicznym filmem obie części, jednak sam Garfield był w porządku. Do Toby’ego mam sentyment, a Holland jak dla mnie tez świetny. Na pewno największe emocje wzbudzała trylogia z Tobym.
0
Szkoda, że jakość zdjęcia nijaka :/
0
O co ci chodzi ? Na dniach będzie zwiastun kontynuacji Infinity War
0
Wrażenia nie robi, trzeba liczyć, że Marvel nie zawiedzie, a na dniach zwiastun Infinity War
0
Ta nagroda sama swój prestiż zmniejszyła odłączając się od FIFA i robiąc takie żałosne gale jak właśnie ta ostatnia
0
Ja na Once upon a time in Hollywood Tarantino, ale to dopiero przyszłe wakacje
0
Według mnie CR7 teraz powinien dostać zamiast poprzednich 2 lat
0
Jaki to jest szajs haha
0
O której dziś złota piłka i gdzie transmisja
0
Bo serie A to mocna liga, ale Juventus jest jeszcze mocniejszy
0
No nie wydaje mi się
12
Rakitic zagrał kaszanę i gra znowu. To jest chore.
1
ma ktoś link do walki, który faktycznie działa
1
Ja z kolei wyczytałem, że Modric, Mbappe i Varane
2
Haunting of Hill House polecam nowy serial netflixa
1
Ja chyba też, jednak przeważnie się irytuję grą zespołów i wracam do Barcy. Mam nadzieję, że PSG i Liverpool zrobią widowisko
1
Burger King - KFC - McDonalds
Kolejki potężne w środkowej strefie, teraz chyba już wiem dlaczego.
2
BarcaInfo- zarzucane jest mu kopiowanie, jednak podaje wiele ciekawych informacji, ciekawostek, których samemu bym nie znalazł. Według mnie najbardziej wartościowy.
0
Takie coś to krętactwo według Ciebie ? haha to niezły z Ciebie musi być biznesmen
10
Chyba wszyscy wiedzą dlaczego Ivan tak bardzo tego chce
0
Prawo bądź co bądź to dobry kierunek