1

Ja uważam, że De Ligt powinien być priorytetem Barcy, oraz jakiś lewy obrońca bo Miranda nie zapowiada się na dobrego zastępcę/zmiennika Alby, może Cucurella ? Do tego warto faktycznie postawić na wychowanków jak Alena czy Puig, pytanie czy Oriol Busquets prezentuje poziom godny do zastąpienia Sergio Busquetsa. W dodatku Barca nie ma zmiennika dla El Pistolero a i Suarez jest coraz starszy. Trochę tych transferów Barca będzie musiała poczynić

0

De Ligt musi trafić do Barcy

1

Czemu nagle Piątek 3 karnego nie strzelał ?

0

Co jak co, ale Modric to wyższy poziom niż Rakitic

21

To chyba dobrze co nie ?

0

Może tak być ale nie musi

0

Copa America jest znowu w 2020 ?

3

Szczerze mówiąc ja też uważałem, że to był transfer z czapy by tylko zmniejszyć ból po klapie z Willianem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Jak dla mnie niesamowity spiderman z Garfieldem był tragicznym filmem obie części, jednak sam Garfield był w porządku. Do Toby’ego mam sentyment, a Holland jak dla mnie tez świetny. Na pewno największe emocje wzbudzała trylogia z Tobym.

0

Szkoda, że jakość zdjęcia nijaka :/

0

O co ci chodzi ? Na dniach będzie zwiastun kontynuacji Infinity War

0

Wrażenia nie robi, trzeba liczyć, że Marvel nie zawiedzie, a na dniach zwiastun Infinity War

0

Ta nagroda sama swój prestiż zmniejszyła odłączając się od FIFA i robiąc takie żałosne gale jak właśnie ta ostatnia

0

Ja na Once upon a time in Hollywood Tarantino, ale to dopiero przyszłe wakacje

0

Według mnie CR7 teraz powinien dostać zamiast poprzednich 2 lat

0

Jaki to jest szajs haha

0

O której dziś złota piłka i gdzie transmisja

0

Bo serie A to mocna liga, ale Juventus jest jeszcze mocniejszy

0

No nie wydaje mi się

12

Rakitic zagrał kaszanę i gra znowu. To jest chore.

1

ma ktoś link do walki, który faktycznie działa

1

Ja z kolei wyczytałem, że Modric, Mbappe i Varane

2

Haunting of Hill House polecam nowy serial netflixa

1

Ja chyba też, jednak przeważnie się irytuję grą zespołów i wracam do Barcy. Mam nadzieję, że PSG i Liverpool zrobią widowisko

1

Burger King - KFC - McDonalds
Kolejki potężne w środkowej strefie, teraz chyba już wiem dlaczego.

2

BarcaInfo- zarzucane jest mu kopiowanie, jednak podaje wiele ciekawych informacji, ciekawostek, których samemu bym nie znalazł. Według mnie najbardziej wartościowy.

0

Takie coś to krętactwo według Ciebie ? haha to niezły z Ciebie musi być biznesmen

10

Chyba wszyscy wiedzą dlaczego Ivan tak bardzo tego chce

0

Prawo bądź co bądź to dobry kierunek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?