Kukiz FCB
Dołączył/a: listopad 2010
Tarnów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hej. Podpowie mi ktoś gdzie mogę obejrzeć na necie Gwiezdne Wojny? Chodzi mi o części 1-6, albo dla fanatyków napisze 4,5,6,1,2,3 :D. Z góry dzięki za pomoc
0
Czy w przypadku dwóch wygranych ( jakimś cudem) i jednej wygranej Interu w dwóch meczach wyjdziemy my czy Inter? Liczą się bezpośrednie meczy czy bilans bramek?
0
Pomogło. Dzięki za pomoc :)
2
Takie pytanko. Od dzisiaj nie mam praktycznie całej telewizji ( oprócz TVP) wiem ze zachodziły te zmiany ale kupowałem telewizor smart rok temu i byłem przekonany ze mnie te zmiany nie dotyczą. Czy muszę teraz dokupić specjalny dekoder?
0
Barcelona tylko wrzutki i wrzutki .... :)
4
@Emhyr prędzej powiększa ligę niż pozwolą Legii spaść
0
Mam pytanie? Na jak długo maksymalnie pracodawca może dać umowę na czas określony? Może np dać 1 umowę na rok i druga tez na rok? Bo wiem, ze trzecia umowa musi być już na okres nieokreślony
0
Nie wiem czy było ale na Netflixie wleciały 3 odcinki o Neymarze
0
@zmiter912576 najlepiej dolać do maxa
1
@Comfortable_ wtorek bodajże 18:00
0
Podrzuci ktos linka do transmisji?
36
@Fabik87 Przeżyłem z żona to samo dwa miesiące temu...
0
@Dzemix111 wiem ze 5. Zacytowałem scenę z serialu slepnac od świateł skąd pochodzi ta zagadka :)
0
@July_6_BcN Mordo ale jak 5 groszy? 10 xDdddd
1
@BorzyKrzys moja była nauczycielka z liceum w Tarnowie :D
0
@RobiS dzięki wielkie !
0
Pomoże ktoś? Gdzie obejrzę film: szefowie wrogowie 2? Szukam i nie mogę nigdzie znaleźć. Na netflixie jest tylko 1 część
2
@puyol_presidend5 Rysio akwizytor, który zawsze chciał być gangsterem
0
@BulaKG równie dobrze mogłeś spalić tą kasę :)
0
Poratuje ktoś linkiem do meczu?
0
Poratuje ktoś linkiem?
26
https://x.com/Acca_Cracker/status/1424644424957579264
Może tak być :D
0
@tristan87 wiem ze nie targ. Pracuje u dilera Husqvarny i schodzenie z ceny katalogowej jest na porządku dziennym. Dlatego pytam czy przy większym zakupie ( pare tys zł) można coś zejść z ceny
0
Mam pytanko :) czy w sklepach typu Merkury Market, Liroy Merlin, Mrówka itp można się targować? :D. Czy i tak nic nie wskuram bo to ceny ustalone z góry? Może jest tutaj pracownik któryś z tych sklepów?
20
Dzisiaj jest 1 rocznica ślubu i po roku starań z żona dowiedzieliśmy się ze będziemy mieli dziecko :). Nie ma nic piękniejszego :)
0
@szefo i czym się szczepiles?
0
@mate92 na przykład po to zeby być odpornym? Mój kuzyn 32 lata omal nie umarl( zdrowy, wysportowany). Tez chcemy jechać na wakacje za granice a w większości krajów jest to wymagane
0
Mam pytanko. Wiecie może jaka szczepionka najlepiej się szczepić w
naszej sytuacji? Mamy z żona po 27 lat i staramy się o dziecko? Czy to w ogóle ma znaczenie jaka szczepionka? Pytaliśmy ginekologa i nie umiał nam odpowiedzieć
1
@ranger3120 tez miałem Krety. I żaden pies, żaden kot. Założyłem kosiarkę automatyczna i od 2 miesięcy spokój :D
0
@Herato raczej nie ma takiej. Sam gram na boku obrony i wiem jaka ważna jest to pozycja