0

Hej. Podpowie mi ktoś gdzie mogę obejrzeć na necie Gwiezdne Wojny? Chodzi mi o części 1-6, albo dla fanatyków napisze 4,5,6,1,2,3 :D. Z góry dzięki za pomoc

0

Czy w przypadku dwóch wygranych ( jakimś cudem) i jednej wygranej Interu w dwóch meczach wyjdziemy my czy Inter? Liczą się bezpośrednie meczy czy bilans bramek?

0

Pomogło. Dzięki za pomoc :)

2

Takie pytanko. Od dzisiaj nie mam praktycznie całej telewizji ( oprócz TVP) wiem ze zachodziły te zmiany ale kupowałem telewizor smart rok temu i byłem przekonany ze mnie te zmiany nie dotyczą. Czy muszę teraz dokupić specjalny dekoder?

0

Barcelona tylko wrzutki i wrzutki .... :)

4

@Emhyr prędzej powiększa ligę niż pozwolą Legii spaść

0

Mam pytanie? Na jak długo maksymalnie pracodawca może dać umowę na czas określony? Może np dać 1 umowę na rok i druga tez na rok? Bo wiem, ze trzecia umowa musi być już na okres nieokreślony

0

Nie wiem czy było ale na Netflixie wleciały 3 odcinki o Neymarze

0

@zmiter912576 najlepiej dolać do maxa

1

@Comfortable_ wtorek bodajże 18:00

0

Podrzuci ktos linka do transmisji?

36

@Fabik87 Przeżyłem z żona to samo dwa miesiące temu...

0

@Dzemix111 wiem ze 5. Zacytowałem scenę z serialu slepnac od świateł skąd pochodzi ta zagadka :)

0

@July_6_BcN Mordo ale jak 5 groszy? 10 xDdddd

1

@BorzyKrzys moja była nauczycielka z liceum w Tarnowie :D

0

@RobiS dzięki wielkie !

0

Pomoże ktoś? Gdzie obejrzę film: szefowie wrogowie 2? Szukam i nie mogę nigdzie znaleźć. Na netflixie jest tylko 1 część

2

@puyol_presidend5 Rysio akwizytor, który zawsze chciał być gangsterem

0

@BulaKG równie dobrze mogłeś spalić tą kasę :)

0

Poratuje ktoś linkiem do meczu?

0

Poratuje ktoś linkiem?

26

0

@tristan87 wiem ze nie targ. Pracuje u dilera Husqvarny i schodzenie z ceny katalogowej jest na porządku dziennym. Dlatego pytam czy przy większym zakupie ( pare tys zł) można coś zejść z ceny

0

Mam pytanko :) czy w sklepach typu Merkury Market, Liroy Merlin, Mrówka itp można się targować? :D. Czy i tak nic nie wskuram bo to ceny ustalone z góry? Może jest tutaj pracownik któryś z tych sklepów?

20

Dzisiaj jest 1 rocznica ślubu i po roku starań z żona dowiedzieliśmy się ze będziemy mieli dziecko :). Nie ma nic piękniejszego :)

0

@szefo i czym się szczepiles?

0

@mate92 na przykład po to zeby być odpornym? Mój kuzyn 32 lata omal nie umarl( zdrowy, wysportowany). Tez chcemy jechać na wakacje za granice a w większości krajów jest to wymagane

0

Mam pytanko. Wiecie może jaka szczepionka najlepiej się szczepić w
naszej sytuacji? Mamy z żona po 27 lat i staramy się o dziecko? Czy to w ogóle ma znaczenie jaka szczepionka? Pytaliśmy ginekologa i nie umiał nam odpowiedzieć

1

@ranger3120 tez miałem Krety. I żaden pies, żaden kot. Założyłem kosiarkę automatyczna i od 2 miesięcy spokój :D

0

@Herato raczej nie ma takiej. Sam gram na boku obrony i wiem jaka ważna jest to pozycja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?