0

@Rust_Cohle wez sie zastanow we we wez sie zastanow

0

@Lucerfi ja mysle, ze PSG wypozyczy nam Neymara w tym okienku

1

trzeba odnowic Dembele i za rok go sprzedac bo z niego nic nie bedzie jest nieefektywny i szklany za to troche "magical" i bedzie mozna dobra sume wziac w miare

0

ale agenciki polityczne mam nadzieje ze wczesniej to dogadali akceptacja ffp za wycofanie sie z pozwu i wtedy Barca sie wycofala a nie w ciemno to zrobila i liczy na laskawosc wieksza w kwestii zaakceptowania finansow wtedy bylo by to troche amatorskie lizodupne ale skutek oby byl taki zeby wyszlo dla Barcy pomyslnie tak czy siak sad sie dobral do tebasika wiec to juz nic nie zmienia!

0

Barca musi wykonywac trafne ruchy bo Real moze zbudowac duza przewage kadrowa pod wzgledem jakosci a tego nie bedzie sie milo ogladac

2

kurde fajnie by bylo zeby zagral w Barcelonie na wypozyczeniu rok, pol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?